Haber

Huawei’nin Akıllı Gözlüğü ve İlk Kulak Üstü Kulaklığı Türkiye’de: İşte Fiyatları

Huawei'nin Akıllı Gözlüğü ve İlk Kulak Üstü Kulaklığı Türkiye'de: İşte Fiyatları

Çinli teknoloji devi Huawei, Güney Kore merkezli bir gözlük markası olan Gentle Monster ile karşılıklı çalışması sonucunda ortaya çıkardığı ikinci tür akıllı gözlüğü Huawei x Gentle Monster Gözlük II ile birincil kablosuz kulaküstü kulaklık modeli olan Huawei FreeBuds Studio’yu Türkiye’de ön siparişe açtı.

Yankı mahremiyet özelliği ile haricen karşın ses sızıntısını ayrıntılarıyla engelleyen Huawei x Gentle Monster Gözlük II, güya açık şekilde tasarlanan ultra ince hoparlörler ile stereo ses kalitesi sunuyor. Görsel açıdan standart bir gözlükten neredeyse ayırt edilemeyen Gentle Monster Gözlük II; müzik dinleme, çağrı yanıtlama, sesli tezgâhtar gibi uyarı çeken özelliklere de sahip.

Huawei’nin ikinci tür akıllı gözlüğü Türkiye’de: Gentle Monster Gözlük II

huawei akıllı gözlük

Huawei kadar yapılan açıklamalara göre Huawei x Gentle Monster Gözlük II için nasihat edilen satış fiyatı 4.999 TL olacak. Ancak Huawei Online Mağaza’da sunulan kampanya dahilinde tüketiciler, Gentle Monster Gözlük II ile Watch GT 2 Pro’ya 7.298 TL yerine 6.899 TL’ye sahip olabilecekler. 

Ayrıca Huawei Online Mağaza’dan Gentle Monster Gözlük II alanlar, satın alma işleminden daha sonra siteye açıklama yazmaları halinde Band 3e’ye sadece 1 TL’ye sahip olabilecekleri bir armağan çeki kazanacaklar. Huawei, ön sipariş verenler için teslimatların 20 Kasım’da başlayacağını belirtiyor.

Huawei’nin birincil kulaküstü kulaklığı Türkiye’de: FreeBuds Studio

huawei kulak üstü kulaklık

Hi-Fi kalitesinde bir ses deneyimi vadeden Huawei FreeBuds Studio, 48 kHz’e kadar geniş frekanslı yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor. Son derece şık bir tasarıma sahip olan FreeBuds Studio, etkin gürültü müdahale etme (ANC) özelliği ile de tasarımı destekliyor. 

Huawei kadar yapılan açıklamaya göre FreeBuds Studio, Türkiye’de Huawei Band 4 Pro ile birlikte satışa sunulacak ve iki ürünün toplam fiyatı 3.998 TL yerine 3.499 TL olacak. Keza Gentle Monster Gözlük II’de olduğu gibi satın alma işleminden daha sonra siteye yorum bırakanlar, aldıkları hediye kuponu ile Huawei Band 3e’ye sadece 1 TL’ye sahip olabilecekler. 

Comments
To Top