Haber

Huawei, Verimliliği Artıracak Yeni Otomasyon Çözümü AntRobot RPA 2.0’ı Tanıttı

Huawei, Verimliliği Artıracak Yeni Otomasyon Çözümü AntRobot RPA 2.0'ı Tanıttı

Çinli teknoloji devi Huawei, üretimde verimliliği çoğaltmak için dijital mutasyon sürecini hızlandırdı. Otomasyon baştan sona alıcı hizmetleri ve meslek operasyonları noktasında daha verimli ve seri bir işlem almak isteyen Huawei, bu kapsamda AntRobot RPA 2.0 robotik süreç otomasyonunu tanıttı.

Huawei; suni akıl ve makine öğrenimi gibi alanlara büyük yatırımlar gerçekleştiriyor olmasına karşın şirket içinde belirli görevler hala manuel olarak işgücüne dayalı şekilde sürdürülüyor. AntRobot RPA 2.0 ise manuel işgücüne dayalı bu görevleri 7 gün 24 saat otomatik olarak mükemmel verimlilik ve doğruluk ile gerçekleştirebiliyor.

Huawei, operasyonları daha bereketli ve seri ilerletmek için otomasyona güveniyor

huawei otomasyon

Huawei yetkililerinin aktardıklarına tarafından AntRobot RPA 2.0, Huawei’nin Küresel Teknik Hizmetler Departmanı (GTS) kadar ortaya çıkarıldı ve geliştirilmesindeki belli başlı kasıt teknik uzmanların teslimat sürecindeki ve BT araçlarındaki sorunlara muavin olmaktı. Böylece uzmanlar, yalnızca nasıl daha iyi hizmet verebileceklerine odaklanabileceklerdi.

Aktarılan bilgilere tarafından AntRobot RPA ürünleri, operasyonlar açık havada Huawei’nin üretim, arz zinciri, finans, perakende, BT, İK ve öteki departmanlarında da kullanılıyor. Yetkiliye kadar AntRobot RPA, Huawei’nin dijital dönüşümünde doğal bir sonucu ve şirketin işleri daha stabil ve verimli kılması için otomasyonu ön plana çıkarıyor.

Comments
To Top