Haber

Huawei, Türkiye’deki Dört Farklı Telefonu İçin EMUI 11 Beta Kayıtlarını Başlattı

Huawei, Türkiye'deki Dört Farklı Telefonu İçin EMUI 11 Beta Kayıtlarını Başlattı

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, “eski” nesil bir takım amiral gemisi ve orta düzey zeki telefonları için EMUI 11 Beta programı kayıtlarını Türkiye’de de başlattı. Fakat sınırlı sayıda aygıt programa dahil edileceğinden EMUI 11 Beta programına katılmayı düşünenlerin acele etmesi gerekiyor.

Huawei Ailesi kadar aktarılan bilgilere göre EMUI 11 Beta programı, geçtiğimiz yılın birincil yarısında piyasaya sürülen Huawei P30 ailesinin yanı sıra 2018 model amiral gemisi Mate 20 Pro ve Nova 5T’yi de kapsıyor.

huawei

Her şeyden önce; EMUI 11 Beta programına bulunma için bir Huawei hesabına ihtiyacınız olacağını belirtelim. Ayrıca beta programına yeralma için Huawei’nin kendi BETA uygulamasını indirmelisiniz. Eğer beta programı uygulamada gözükmüyorsa uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi veya ilerleyen dönemde beta programın gelip gelmediğini yeniden denetleme etmeyi deneyebilirsiniz. Zira cihazların beta programda gözükmesi 24 saati bulabiliyor. 

Huawei, beta programı için kayıtları 15 Aralık’a dek açık tutacak olsa da programda model başına 300 aygıt sınırı bulunuyor. Dolayısı ile bu sınıra 15 Aralık’tan önce ulaşılması durumunda arşiv tekrar kapanmış olacak. giderken beta programına yalnızca Huawei Türkiye satışlı cihazların katılabileceğini de belirtelim.

Comments
To Top