Haber

Huawei, Daha Fazla Güvenlik İsteyenler İçin Yeni Akıllı Kapı Zilini Tanıttı

Huawei, Daha Fazla Güvenlik İsteyenler İçin Yeni Akıllı Kapı Zilini Tanıttı

Çin’de yeni bir lansman etkinliği düzenleyen Huawei, yeni zeki ev ürünleri Smart Doorbell Pro ve Smart Doorbell Pro’ya enregre Smart Camera Pro’yu resmen duyurdu. Adından da anlaşılabileceği gibi Smart Doorbell Pro, bir akıllı kapı zili olarak karşımıza çıkarken; Smart Camera Pro, evini her daim izlemek isteyenler için geniş açısal bir kablosuz kamera olarak tanıtıldı.

Huawei Smart Doorbell Pro, ev sahibinin zeki telefonu üzerinden cihaza uzak erişim sağlama imkanı sunduğundan emniyet konusunda kararsızlık edenlerin imdadına koşuyor. Siz evde yokken birisi zili çaldığında Smart Doorbell Pro, bu kişiyi kayıt edebilir. Hem Huawei Smart Screen doğru siz TV izlerken kapı çaldığında gelen kişinin görüntüsü, resim içinde fotoğraf modunda ekrana yansıtılır.

huawei kapı zili

Smart Camera Pro’nun ola ki de en manâlı özelliği, emniyet konusunda sunduğu avantajlar. Mesela, birisi kapı ziline bastığında kim olduğunu sormak için kendi sesinizi uygulamak istemediğinizde interkomu sesinizi değiştirerek kullanabilirsiniz. Hem biri, kapının önünde 10 saniyeden uzun zaman zile basmadan durduğunda Smart Doorbell Pro, kişinin belirsiz olduğunu düşünerek(!) görüş kaydı almaya başlar.

Smart Doorbell Pro’ya entegre olarak gelen Smart Camera Pro, 165 derecelik ultra geniş görüş açısı ile kapının önündeki anında her nesnenin ve kişinin kolaylıkla görülmesini sağlıyor. Cihazın içinde 6.500 mAh’lik devasa bir batarya bulunuyor ki bu pil ile tek şarjda 8 aya kadar dilekçe mümkün oluyor. Huawei Smart Camera Pro entegreli Smart Doorbell Pro’nun fiyatı ise 90 dolar (takriben 761 TL) olacak.

Comments
To Top