Haber

Huami, Yeni Akıllı Saatleri Amazfit GTS 2 mini ve Amazfit POP Pro’yu Duyurdu

Huami, Yeni Akıllı Saatleri Amazfit GTS 2 mini ve Amazfit POP Pro'yu Duyurdu

Xiaomi’nin giyilebilir teknoloji ürünleri geliştiren alt markası Huami, Amazfit GTS 2’nin nispeten daha “ufak” versiyonu olan Amazfit GTS 2 mini’yi resmen duyurdu. Always on Display özelliğine sahip 1,55 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekrana sahip olan zeki saat, 7/24 kullanıcının kalp atış hızını ve kandaki oksijen seviyesini ölçebiliyor.

Alüminyum alaşımlı gövdesi doğruca oldukça sağlam bir yapıya sahip olan Amazfit GTS 2 mini, 5 ATM su basıncına karşısında sağlamlık da sunuyor. Güç tasarruflu bir kullanımda tek sorumluluk ile 21 güne değin kullanım süresi vadeden Amazfit GTS 2 ufak, 70’in üzerinde spor modu için yardım de sunuyor.

amazfit gts 2 mini

Amazfit GTS 2 mini özellikleri

1,55 inç 354 x 306 piksel AMOLED ekran 70’in üstünde spor modu Uyku, kalp atış hızı, SPO2 takibi 5 ATM’ye değin suya dayanıklılık Bluetooth 5.0 LE, GPS, NFC Müzik ve kamera uygulaması kontrolü Dahili mikrofon 19,5 gr ağırlık Standart 14, zorlama tasarruf modunda 21 gün dilekçe süresi

Amazfit GTS 2 ufak fiyatı

Yeşil, pembe ve siyah edinmek üzere üç bambaşka renk seçeneği ile karşımıza çıkan Amazfit GTS 2 mini, 105 dolar (yaklaşık 829 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip olacak. Yakında Türkiye pazarındaki faaliyetlerine de başlayacak olan Huami’nin Amazfit GTS 2 ufak’yi Türkiye’de satışa sunup sunmayacağı ise bilinmiyor.

amazfit gts 2 mini fiyatlar

Huami, Amazfit POP Pro’yu da tanıttı

bu arada Huami, aynı etkinlikte Amazfit POP’un GPS destekli versiyonu olan Amazfit POP Pro’yu da tanıttı. 320 x 302 piksel çözünürlüğünde 1,43 inç TFT ekrana sahip olan Amazfit POP Pro, 60’tan pozitif spor modu, gerginlik takibi, adet döngüsü takibi, bildirim kontrolü, arama yanıtlama, 5 ATM’ye değin suya sağlamlık ve 9 güne kadar pil ömrü sunuyor. Huami, Amazfit POP Pro için ise 60 dolar (takriben 473 TL + vergiler) fiyat açıkladı.

Comments
To Top