Haber

HTC, Devasa Kutusu Olan Yeni Bir Kablosuz Kulaklık Duyurmaya Hazırlanıyor

HTC, Devasa Kutusu Olan Yeni Bir Kablosuz Kulaklık Duyurmaya Hazırlanıyor

Tayvan merkezli bir teknoloji şirketi olan HTC‘nin, yeni bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. ABD’ye ithal edilecek olan bütün ürünleri denetleyen bir kuruluş olan National Certification Corporation (NCC) tarafından ortaya çıkarılan kablosuz kulaklık, HTC’nin nispeten büyük bir şarj bataryasına sahip olarak tüketicilerle buluşacak.

NCC’de bulunan verilere göre HTC’nin yeni kablosuz kulaklığı, kutulu bir tasarımla gelecek. USB Type-C girişiyle yük edilecek bu kutu, kablosuz kulaklıkların gücünü sağlayacak. Siyah ve beyaz renkli kablosuz kulaklıkların kendilerinde ise dokunmatik denetim bölümü ve olasılıkla sorumluluk durumunu gösterecek LED‘ler olacak. 

HTC’nin yeni kablosuz kulaklığı işte böyle görünüyor

HTC Kablosuz Kulaklık

Edinilen bilgilere göre HTC’nin yeni kablosuz kulaklıkları, 40 mAh kapasitesi bataryalara sahip olacak. Kutudaki büyük pil ise, 400 mAh kapasitesinde olacak. Kulaklıkların kendindeki batarya kapasitesinin düşük olup, kutuya büyük bir batarya sunulması, kullanıcıların kafasını karıştıracak gibi görünüyor. Zira Samsung Galaxy Buds Plus’ı göz önünde bulundurduğumuzda, kulaklıklarda 85 mAh, sıkıntı kutusunda ise 270 mAh değerlerini görmüştük.

HTC TWS1

HTC, yaklaşmakta olan kablosuz kulaklığı ile ilgili herhangi bir tanımlama yapmadı. Kulaklıkların kaç saat kullanıma olanak vereceği, ne gibi özelliklere sahip olacağı şu an için bilinmiyor. Ancak bu kablosuz kulaklıkların NCC’de görünmesi, HTC’nin bu ürünü duyurmak için hazır olduğunun bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Muhtemelen fazla kısa bir vakit sonradan, “HTC TWS1” olarak isimlendirilmesi beklenen bu kablosuz kulaklıklarla tanışma imkanı yakalayacağız.

Comments
To Top