Haber

HP’nin yeni Elite Dragonfly dizüstü bilgisayarları Intel’in 11. Nesil işlemcileri ve 5G ile birlikte gelir

HP’nin yeni Elite Dragonfly dizüstü bilgisayarları Intel’in 11. Nesil işlemcileri ve 5G ile birlikte gelir

HP, meslek odaklı Elite Dragonfly serisini bu yıl güncellenmiş bir G2 modeli ve yeni bir Dragonfly Max seçeneğiyle yeniliyor. Her iki dizüstü bilgisayar da Intel’in en yeni 11. Cins işlemcilerini ve isteğe alt 5G bağlantısını içerecek. Max modeli, yerleşik web kamerasını geliştirir ve seri için ikinci bir siyah renk seçeneği ekler.

Ayrıca 13,3 inç Dragonfly G2 keza de Dragonfly Max, i3 ile 11. Tür Intel işlemcilerle birlikte gönderilecek. yalnızca G2 ve i5 ve i7 işlemci seçeneklerinde mevcuttur. Her ikisi de 32 GB’a kadar RAM ve 2 TB’a değin M.2 SSD depolama alanı yapılandırılabilir. Her iki model de tek bir USB 3.1 yük temas noktası, iki USB-C Thunderbolt 3 temas noktası, tek bir HDMI 1.4b temas noktası ve Nano SIM desteği içerecek.

HP Elite Dragonfly Max için yeni siyah seçenek. HP Elite Dragonfly Max’in arkası.

Modellerin aslında öbür olduğu nokta ekran yapılandırmaları ve web kameralarıdır. Dragonfly Max yalnızca 13,3 inç HD (1920 x 1080) ekranla sunulacak, Dragonfly G2’yi HD veya 4K panellerle yapılandırabilirsiniz. Her ikisi de, HP’nin gizlilik odaklı ekranı için, geçip giden insanların yaptığınız şeyi gözetlememeleri için ekranı renklendiren teknolojiyi içerecek.

Dragonfly Max keza 5 G2’de yer alan 1,2 megapikselden daha yüksek megapiksel web kamerası. Geleneksel dizüstü bilgisayar web kameralarının çoğunlukla yetkisiz kaldığı bir uzaktan egzersiz çağında önemli bir değişiklik. Max ayrıca, daha iyi görüntülü ve sesli aramalar için dört geniş sıralı mikrofona sahiptir ve geçen yılın Dragonfly dizüstü bilgisayarlarında yer alan özel web kamerası mahremiyet kaydırıcısını miktar. HP, bu yıl G2’de bu manuel kaydırıcıyı kaldırdı ve klavyede web kamerası kapağını etkinleştiren bir düğme ile değiştirdi.

Comments
To Top