Haber

HP, Snapdragon destekli Elite Folio dönüştürülebilir olduğunu duyurdu

HP, Snapdragon destekli Elite Folio dönüştürülebilir olduğunu duyurdu

HP, Arm CPU’lu yeni dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar Elite Folio’yu duyurdu. 2019’un Spectre Folio’da olduğu gibi, bu aygıt, medya tüketimi veya dokunmatik ilk çalışma için tuşlar ve izleme paneli aralarında kalması için ekranı öne çekmenizi sağlayan bir tasarıma sahiptir ya da tablet tarzı başvuru için daha aşağı kabuğun üstüne düz olarak uzanabilir .

Elite Folio, Spectre Folio’nun 16: 9 paneline göre güzel bir yükseltme olan 13,5 inç 3: 2 1920 x 1280 ekrana sahip. HP, klavyenin üzerine bir kalem silosu ekleyerek bir takım ekstra yükseklikten yararlandı. Spectre deri kaplamasıyla öne çıkarken, Elite Folio artık “vegan cilt” kullanıyor, yani cilt yok. Fakat en azından bayağı plastikten daha iyi hissettirmeli.

İşlemci Qualcomm’un yeni Snapdragon 8cx Gen 2 ve ayrıca X20 ve X55 modemler aracılığıyla LTE ve 5G bağlantısı. Folio, 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB depolama alanıyla yapılandırılabilir. İki adet USB-C 3.2 temas noktası ve bir kulaklık girişi vardır. HP, lokal olarak depolanan video dosyalarını izlerken 24,5 saate değin pil ömrü olduğunu iddia ediyor, ama bunun daha gerçekçi meslek yüklerinde nasıl oynandığını kendimiz görmemiz gerekecek.

Spectre Folio, birkaç açık hata: ekranın en yükseklik oranı, bir takım kötü hoparlörler ve kararsız bir izleme paneli. En azından ilkinin Elite Folio ile düzeltildiğini biliyoruz – umarım diğerleri hakkında yakında bir şeyler öğrenebiliriz. Önümüzdeki ay piyasaya çıkacak ve HP fiyatlandırma bilgilerini demin açıklamadı.

Comments
To Top