Haber

HONOR, Yeni Kablosuz Kulaklığı CHOICE Moecen’i Türkiye’de Satışa Sundu

HONOR, Yeni Kablosuz Kulaklığı CHOICE Moecen'i Türkiye'de Satışa Sundu

Çinli teknoloji şirketi HONOR, bir vakit önce duyurulan kablosuz kulaklığı CHOICE Moecen True Wireless Earbuds‘ı Türkiye’ye getirdi. Kullanıcıları tatmin edecek özelliklere sahip olan kablosuz kulaklık, mevcut şartlar için alışılagelmiş sayılabilecek fiyatıyla da tüketicilerin tercihlerinden bir adam başına olacak gibi görünüyor.

HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, bilhassa de batarya ömrüyle dikkat çekiyor. Tek şarjla 6 saate değin müzik dinleme, 4 saate değin da tavır imkanı sunan kablosuz kulaklık, çok miktar kutusuyla birlikte 24 saate değin başvuru formu imkanı veriyor. Sahip olduğu IP4X sertifikasıyla su ve tere aleyhinde dirençli olan CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, spor yaparken ya da yağmur aşağıda herhangi bir sorun da yaşatmıyor.

HONOR’un yeni kablosuz kulaklığı işte böyle görünüyor

HONOR Kablosuz kulaklık

HONOR’un Türkiye’ye getirdiği kablosuz kulaklık, 7 mm‘lik hoparlörlere sahip. Bu da röportaj esnasında veya müzik dinlerken, daha kaliteli ses alınmasını sağlıyor. Sahip olduğu çift mikrofon sistemiyle daha net sesli mülâkat imkanı tanıyan HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, gürültü müdahale etme özelliği sayesinde de kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. Keza Bluetooth 5.0 düzenli bu kulaklıklar, eş zamanlı senkronizasyon özelliğiyle de mobil oyunseverler için daha iyi bir tecrübe vadediyor.

Tüm bu özellikleriyle birlikte Türkiye’ye gelen HONOR’un yeni kablosuz kulaklıkları, yalnızca beyaz renk ile satın alınabiliyor. Ülkemizde hizmet vermekte olan çevrimiçi platformlar üzerinden satın alınabilen kablosuz kulaklığın nasihat edilen satış fiyatı ise 399 TL olarak belirli durumda.

Comments
To Top