Haber

Honor V40’ın Ultra Kavisli Bir Ekrana Sahip Olacağını Gösteren Fotoğraf

Honor V40'ın Ultra Kavisli Bir Ekrana Sahip Olacağını Gösteren Fotoğraf

Yıllardır Huawei göre finanse edilen ama kısa bir vakit önce satılarak egemen bir şirket haline gelen Honor, önümüzdeki ay yeni bir telefon modeliyle karşımıza çıkacak. “V40” olarak isimlendirilecek bu telefon, Honor’un yeni dönemdeki ilk modeli olacak. Şirket, yeni telefonu için geri sayıma devam ederken ortaya çıkan bir manzara, Honor V40‘ın nasıl görüneceğini etkileyici bir kalitede ortaya koyuyor.

Daha önce ortaya atılan iddialar, Honor V40’ın piyasadaki en yüksek dokunma hassasiyetine sahip telefon olacağını ortaya koyuyordu. Hem bu zeki telefonun ayrıca yüksek tazeleme oranına sahip olacağı hem de kavisli yapıdaki bir ekranla geleceği de söylentiler aralarında yer alıyordu. Paylaşılan görünüm, Honor V40’ın sahiden de ultra kavisli bir ekrana sahip olacağını gözler önüne seriyor.

Karşınızda, Honor V40

Honor V40

Honor V40’ın sahip olduğu ekran, bu telefonun fiziksel tuşlarının olmayabileceğini düşündürüyor. Doğrusu Huawei hayranları, bu duruma geçmiş dönemlerden alışkınlar. anlaşılan Honor, Huawei‘den bölünmüş olsa da geçmişin izlerinden kolay basit kurtulamayacak. Ama böylesi bir ekran tasarımı, tüketicileri etkilemeyi başaracak potansiyele sahip. Peki Honor V40, tüketicilere neler sunacak?

Önceki dönemlerde edindiğimiz bilgilere göre Honor V40’ın 6.72 inç büyüklüğünde bir ekranı olacak. 120 Hz tazeleme oranına sahip bu ekran, ekranın sol üst tarafına yerleştirilmiş olan bir çift ön kamera içerecek. Telefonun arkadaki kamera kurulumu, işlemcisi, RAM kapasitesi ve diğer detayları, Honor yetkilileri tarafından yapılacak açıklamalar sonrasında netleşmiş olacak.

Honor V40’ın 3 model olarak tanıtılacağı kesinleşti

Honor V40

Honor V40 için geri sayım sürerken, Çin’in en büyük e-ticaret platformlarından JD, bu akıllı telefon ailesini listelemeye başladı. Listeleme, telefonun teknik özellikleriyle ilgili data sahibi olmamızı engelliyor olsa da bir soru işaretini ilk elden gideriyor. Pek ancak bu zeki telefon, 3 model olarak karşımıza çıkacak. Tüketiciler, V40 olarak isimlendirilecek baz modele ilave olarak V40 Pro ve V40 Pro+ olarak isimlendirilen modellere de sahip olma imkanı yakalayacaklar.

Comments
To Top