Haber

Honor V40 Serisi, Dört Farklı Yonga Setine Sahip Olacak

Honor V40 Serisi, Dört Farklı Yonga Setine Sahip Olacak

Çin merkezli teknoloji devi Huawei’nin daha alçak markası olarak piyasaya meydana çıkan ve firmanın bütçe dostu modellerini piyasaya sürdüğü Honor markası, geçtiğimiz gün Shenzhen Zhixin New Information Technology Co. Ltd adlı lokal bir konsorsiyuma satılmıştı. Artık egemen bir marka haline gelen Honor, bu bağımsızlığını yeni amiral gemisi zeki telefonlarıyla kutlayacak.

Huawei’den ayrılmış olsa da yapımına Huawei çatısı altındayken başlanan Honor V40’ın önümüzdeki dönemlerde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Huawei Mate 40 ile aynı özelliklere sahip olacağı söylenen Honor V40 bugün TENAA üstünde görüldü. Platformda ortaya meydana çıkan Honor V40 serisi ile ilgili acayip bir detay daha paylaşıldı.

Honor V40 serisinde dört ayrı yonga seti kullanılacak:

Honor

TENAA üzerinde Honor V40 ile ilgili ortaya çıkan bilgiler kısıtlı sayıda olsa da acayip bir ayrıntısıyla uğraşma göze çarptı. Eğer ortaya çıkan bilgiler doğruysa, Honor V40 serisi dört öbür modele sahip olacak ve bu modeller 66 W çabuk sıkıntı desteği bulunduracak. İlginç olan kısım doğrusu bu yok. İlginç olan kısım, telefonların hepsinin farklı markaların yonga setini kullanacak olması. Evet, hatalı duymadınız. Honor V40 serisindeki bütün modeller birbirinden bambaşka yonga setiyle donatılacak.

Raporlarda görüldüğü kadarıyla standart Honor V40 modeli MediaTek Tenji 1000+ yonga setinden gücünü alacak. Honor V40 Pro Edition ise Samsung Exynos 1080 yonga setini kullanacak. Bir diğer model olan Honor V40 Pro+ ise Snapdragon 888 yonga setine sahip. Son model olarak gösterilen Honor V40 Commemorative Edition ise Kirin 9000 yonga setiyle güçlendirilecek.

Comments
To Top