Haber

HONOR, Sahip Akıllı Saati Watch GS Pro’yu Türkiye’de Satışa Sundu: İşte Fiyatı

HONOR, Sahip Akıllı Saati Watch GS Pro'yu Türkiye'de Satışa Sundu: İşte Fiyatı

Çinli teknoloji şirketin birkaç gün önce yerel bir konsorsiyuma sattığı HONOR, en yeni akıllı saat modellerinden olan Watch GS Pro’yu Türkiye’de satışa sundu. Bir zeki saatin sunması gereken tüm özelliklere sahip olan akıllı saat, fiyatıyla tartışmalara açık olsa da ülkemizdeki tüketicileri etkilemeyi başaracak gibi görünüyor. Peki HONOR’un Türkiye pazarında satışa sunduğu yeni zeki saati, tüketicilere neler vadediyor?

Watch GS Pro’nun diğer bütün özelliklerinden ziyade, uygulama süresi ön plana çıkıyor. HONOR, bu zeki saatin 25 güne değin kullanılabileceğini açıklama ediyor. Oysa bu sürenin tutturulabilmesi için bilhassa de GPS modunun kesintisiz açık olmaması gerekiyor. Eğer bu özellik sürekli açık kalırsa, kullanıcılara 48 saate dek kullanım imkanı sunuyor. Zeki saati dış ortam moduna alırsanız da 100 saatlik kullanım durumu ortaya çıkıyor.

HONOR’un yeni zeki saati işte böyle görünüyor

HONOR

HONOR Watch GS Pro, dilekçe imkanının yanı sıra sağlamlığıyla da uyarı çekiyor. “DINGIL-STD-810G” sertifikasına sahip olan saat, en engebeli koşullarda bile herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçiyor. 50 metreye dek da suya dayanıklı olan akıllı saat, 2 saat gibi kısa bir sürede şarj olabilmesiyle hemen hemen kesintisiz kullanım imkanı vadediyor.

Antrenman takibi, akıllı saatlerde en fazla aranan özelliklerden bir parça başına. Bu durumu görmezden gelmeyen HONOR mühendisleri, yeni zeki saatleriyle 100’den fazla aktivitenin takibinin yapılabilmesini sağlıyorlar. Ayrıca 7/24 yürek ritmi ölçümü yapabilen akıllı saat, kandaki oksijen doygunluğunun ölçümünü de yapabiliyor. Bütün bunlara ek olarak uyku ve stres takibi de yapan Watch GS Pro, kullanıcının verilerine tarafından de sağlıklı hayat tavsiyelerinde bulunuyor.

HONOR Watch GS Pro

HONOR’un Türkiye’de satışa sunduğu yeni akıllı saati, afiyet ve spor dışında da epeyce etkin özelliklere sahip. Mesela bu zeki saati telefon görüşmeleri yapmak için kullanabilirsiniz. Keza şirket, akıllı saatin 500’e kadar müzik depolayabileceğini, bu müzikleri de istediğiniz zaman dinleyebileceğinizi söylüyor. Zeki telefonunuzun kamera donanımını da denetim edebileceğiniz bu zeki saat, uygulamalardan gelen bildirimleri ve diğer detayları da görüntülemenize olasılık tanıyor.

HONOR göre yapılan açıklamalara tarafından Watch GS Pro, kömür siyahı, kil beyazı ve kamuflaj mavisi olarak isimlendirilen üç ayrı renk seçeneği ile satın alınabiliyor. Türkiye’deki önde gelen teknoloji perakendecileri ile operatör firmalar yoluyla erişilebilen zeki saate biçilen layık ise 1,999 TL(‘den başlayan) olarak açıklandı.

Comments
To Top