Haber

HONOR, Akıllı Tartısı ‘Scale 2’yi Türkiye’de Satışa Sundu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

HONOR, Akıllı Tartısı 'Scale 2'yi Türkiye'de Satışa Sundu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Kısa bir zaman önce Huawei himayesinden çıkan teknoloji şirketi HONOR, yeni tartısını Türkiye pazarında satışa sundu. “Scale 2” olarak isimlendirilen bu önem, vücuttaki 14 farklı ölçümün yapılabilmesini sağlıyor. Sadece kilo ölçümüyle yetinmeyen tüketiciler, HONOR Scale 2‘nin sunduğu öteki özelliklerden de hoşnut kalacaklar gibi görünüyor.

Her tartı, temelinde önem ölçmek için üretilir. Haliyle HONOR Scale 2, bunu zaten yapabiliyor. Ancak HONOR’un Türkiye pazarına getirdiği mahsul, siklet ölçümünün yanı sıra ceset yağ oranı, bazal metabolizma hızı, gövde yaşı, karoser tipi, iskelet kas kütlesi, su, protein miktarı ile kemikteki mineral içeriğini ölçebiliyor. Bu sayede dinç bir hayat sürmeyi amaçlayan tüketiciler, vücutlarına dair yaklaşık olarak tüm detaylara, Scale 2 tamamen sahip olabiliyorlar.

HONOR Scale 2 işte böyle görünüyor

HONOR Scale 2

HONOR Scale 2, tek kişiye özel olarak üretilmiş bir ürün değil. Sahip olduğu hafızasında 50’ye kadar kullanıcının verilerini saklayabilen tartı, bu sayede bir ailenin bütün üyeleri için özel profiller oluşturabiliyor. Kullanıcılardan aldığı verileri tanıyan ve bir vakit sonra da bu veriler doğrultusunda hareket etmeye başlayan yük, ayrı şahısların başvuru durumlarında da herhangi bir zorluk çıkarmıyor. Yani bu siklet, üzerine çıkan kişinin kim olduğunu kendi kendine saptama edebiliyor. Bütün bunlara ek olarak Scale 2, Huawei Sıhhat uygulamasıyla entegreli bir şekilde kullanılabiliyor.

HONOR kadar yapılan açıklamalara kadar Scale 2, an itibarıyla çevrimiçi satmak kanalları üzerinden satın alınabiliyor. Bunca özelliğe sahip olan bir tartıya sahip olmanın bedeli ise 229 TL olarak açıklandı.

Comments
To Top