Haber

HITMAN’in Geliştiricisi Bir James Bond Oyunu Üzerinde Çalıştığını Duyurdu

HITMAN’in Geliştiricisi Bir James Bond Oyunu Üzerinde Çalıştığını Duyurdu

Dünyanın sayılı oyun geliştiricileri aralarında yer alan IO Interactive, Project 007 isimli bir James Bond oyunu üstünde çalıştığını duyurdu. Bir tanıtım videosuyla duyurulan yeni oyun hakkında fazla artı detaylı bilgi bulunmuyor, ama ilerleyen günlerde daha ayrıntılı içeriklere ulaşmayı bekliyoruz. Yayınlanan videoda tüm Bond filmlerinde artık bir olağan haline gelen “silahın iç kısmını” görüyoruz. Yaklaşık 1 dakikalık videoda, karakterimizin eldiven giyeceğini ve silahlarla fazlasıyla haşır neşir olacağını görüyoruz, oysa şimdilik daha artı bilgiye sahip değiliz.

Project 007 ismiyle açıklanan oyunun web sitesine baktığımızda bizleri bir metin karşılıyor. Paylaşılan metinde, “Ayrıntılarıyla orijinal bir Bond hikayesine sahip olacak oyuncular, James Bond köken hikayesinde 00 statüsünü kazanmak için dünyanın en çok sevilen rahat ajanın yerine geçecekler” ifadeleri yer aldı. 

James Bond’un kökenlerine geri dönülecek

Fiilen bu tanımlama son derece kayda değer bir şeyi ima ediyor, o da Bond’un IO Interactive imzalı oyununun film evreniyle benzer olmayacağı olarak betimlenebilir. şimdi James Bond karakterine hayat veren son oyuncu Daniel Craig’in ilk James Bond filminde 00 statüsünü kazandığını görmüştük. Görünen o ki oyun serisi, popüler İngiliz casus film serisinin köklerine inerek oyunculara temelden bir temas kuracak. 

texture

James Bond’u oyun severlerle buluşturacak IO Interactive, bilhassa bu oyun türlerinde rüştünü ispatlamış bir firma. Daha önce bir başka popüler casus karakteri 42’ye odaklanan Hitman oyunlarını çıkaran firma, burada yakaladığı deneyimi bu sefer 007 üstünde kullanacak. Peki sizler IO Interactive’in geliştireceği Project 007 oyununa dair ümit verici musunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top