Haber

HITMAN III’ün Açılış Sinematiği Yayınlandı

HITMAN III'ün Açılış Sinematiği Yayınlandı

Geliştiriciliğini IO Interactive’in üstlendiği HITMAN III, geçtiğimiz haziran ayında düzenlenen ve birçok yeni oyunun gösterildiği PlayStation 5 etkinliğinde başta gösterilmişti. O günden bu yana oyuna dair çoğu detayı paylaşan geliştirici takım, şimdiyse oyunun açılış sinematiğini yayınladı. Suikastçı üçlemesinin son oyunu olacak olan üretim, Casus 47’nin hikâyesini de sonlandıracak.

Oyunun yönetmeni Mattias Engström, oyun hakkında geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada HITMAN III’ün üçlemedeki diğer oyunlara kıyasla daha koyu bir tonda olacağını ve temel HITMAN deneyiminin üzerinde bazı sürpriz unsurları içereceğini söylemişti. Yönetmenin söylemlerini destekleyen yeni video ise oyunda bizleri nelerin beklediğine kısa bir ilk gösterme atmamıza ihtimal sağlıyor. Videoyu sayfanın sonundan izleyebilirsiniz.

HITMAN serisinin hikâyesi:

HITMAN

İlk kez 2000 yılında HITMAN: Codename 47 ile karşımıza meydana çıkan HITMAN serisi, yıllar içerisinde oyun dünyasının en sevilen serilerinden biri halini aldı. Her geçen gün gelişerek farklı oyunlarla karşımıza çıkan seride, küçük yaşlardan beri çelik gibi ve adamakıllı profesyonel bir suikastçı olması için yetiştirilen Casus 47’nin hikâyesine odaklanılıyor.

Bir klon olarak dünyaya getirilen Casus 47, ‘47′ numaralı klon olduğu için bu isimle anılıyor. Şirket, 47’yi uzun süre zorlu görevlerde kullandıktan sonradan bir kenara atmak istiyor. Bu andan sonradan Casus 47’nin yıllarca süren profesyonel hikâyesinin sona erişine ve bireysel bir karakterin hikâyesinin doğuşuna tanıklık ediyoruz.

Üçlemenin son oyunu olacak HITMAN III, 20 Ocak 2020 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Stadia ve Nintendo Switch için 20 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak. PC tarafındaki dağıtıcılığını Epic Games’in üstlendiği oyunun standart sürümü hemen 260 TL’den ön sipariş edilebiliyor.

HITMAN III – Devlete Ait Açılış Sinematiği

Comments
To Top