Oyun

‘Hitman III’, tanıdık olanı yeni bir şeye dönüştüren en iyi seri

'Hitman III', tanıdık olanı yeni bir şeye dönüştüren en iyi seri

Hata yapmayın: Hitman III bir başarı turu.

Evet, ne değin fazla saat harcarsanız harcayın sizi heyecanlandırmaya hazır şüphesiz “tam” bir oyun. Altı suikast hedefi, IO Interactive’in bitmiş başlatma üçlemesinde ondan önceki iki oyunun herkes için boyut, ölçek ve elastikiyet açısından karşılaştırılabilir. Dağıtılmış tahsis yollarını ve kilidini açmaya başlarsanız her birinde minimum bir veya iki saat ve bundan çok daha fazlasını harcarsınız.

Ama burada daha fazlası da oluyor. Hitman III, bir hikaye misyonunun başlığında açıkça belirtildiği gibi, kelimenin bütün anlamıyla bir dönemin sonu. Sadece son dört yıldır inşa edilen bir hikayenin zirvesi değil, bununla beraber IO’nun o dönem boyunca öğrendiği her şeyin bir vitrini.

Durum örgüsüyle başlayalım, çünkü bu belki de en iyisi 2012’nin istisnai ve fazlasıyla hafife alınan Absolution’dan sonraki öykü odaklı Hitman oyunu. Hitman III baştan başa çoğu defa, büyük fotoğraf yolculuğu kendisini aracısız olarak seviyelere yerleştirir. Fakat bu girişim, yeniden değerlerinin seviyelerini çalmak yerine onları pek çok ek doku ile dolduruyor.

Bu, dağıtılmış şekillerde ortaya çıkıyor. Erken bir seviyede, mümkün bir son nokta, iki kasıt aralarında bir randevulaşma mühendisliğini ve arkasından ikisini de tek seferde ayırmayı içerir.

47’si müttefiklerinden koptuğunda ve bir noktada kendi başına hareket ettiğinde, takip eden düzey, uzun süredir Hitman standardı olan devir öncesi brifingi yalnızca oyuna girdikten sonradan sunulan bir şeye dönüştürmek için bir platform haline gelir.

'Hitman III', tanıdık olanı yeni bir şeye çeviren en iyi seri

< Hedeflerinizin kim olduğu ve niçin ortadan kaybolmaları gerektiği konusunda bir özet yahut Hitman seviyesi nasıl görünür? Devir hikayeleri nasıl şekillenir? Yanınızda getireceğiniz araçları seçme seçeneğiniz olmadığında bile muhtemel olan nedir?

Hitman III, karışık bir şekilde planlanmış her oyun alanında, beklentileri tepetaklak eden bir zihniyetten nasıl çalıştığını gösteriyor.

Ya da her şeyin birdenbire raydan çıktığı, düşman bir bölgenin derinliklerinde mahsur kalmış, yardımsız, çok eksik kaynak ve kaçması için şiddet bir yol bıraktığı bir yer.

Hatta bir düzey bile var. sana adamakıllı vahşileşip herkesi katletme izni veriyor. Hitman görevlerinin geleneksel olarak, ikincil zararı en üye indirmeye yönelik bir doğaçlama gizlilik egzersizi olduğu yerlerde, bu size herkesin tek kullanımlık bir korkutma olduğunu dobra dobra söyler. Bu seviyenin sanal alanına yaklaşma ve onlarla etkileşim kurma şeklinizi temelden değiştirir.

Tipik Hitman tarzında, ziyaret ettiğiniz her alanın kendi kişiliği ve evvelden yasaklanmış alanlara eriştiğinizde ortaya çıkan gizli bir yaşamı vardır. Dubai’nin en yüksek gökdeleninin tepesinde yer alan açılış sahnesi, ilk bakışta aydınlık ve açıktır, fakat daha derine indiğinizde, labirent sanki bir erişim koridorları ve balkon setinin yanı sıra sizin için bütün bir dış pencere çıkıntıları ağı bulacaksınız.

Hitman III, IO Interactive için bir zafer turu.

Bir sonraki evre sizi bataklık İngiliz kırsalındaki bir malikaneye gönderiyor. Hitman III’te ziyaret ettiğiniz en kolay yerlerden biri, bir aile evinden azıcık daha müze gibi hissettiren eski bir para konağı.

Dartmoor, size Knives Out’u dobra dobra selamlayarak bir ceza gizemini çözme seçeneği sunarak Hitman’ın tipik maksat avından sapar. İpuçlarını aradıkça ve şüphelilerle mülâkat yaptıkça, oyun içinde yeni ve adamakıllı alımlı bir oyun şekilleniyor. IO’dan “Hey, hemen o kadar iyiyiz ki, sizi suikast için burada olduğunuz kişi için bir cinayet gizemini çözmeye iyice yatırabiliriz” gibi.

Ve okuyucu, size söyleyeyim: Ben yatırım yaptım. Gizemi çözmenin sonunda beni canice hedefimin olduğu odaya koyacağını biliyordum, fakat sonunda katili ortaya çıkardığımda ve hala yapmam gereken ceza işlediğimde düpedüz rahatsızlık hissettim. Sadece bir seviyeye yayılmış bu cins bir anlatı ve mekanik karmaşıklığı bulmak, muhakkak yaklaşan James Bond oyununda IO’nun pişirdiği her şey için beni heyecanlandırıyor.

Hitman III, oyuncuları aşina oldukları durumlarda her zaman taklit ediyor yabancı zorluklar etrafında. Her seviyenin daha detaylı öldürmelerini oluşturan teftiş noktası odaklı devir hikayeleri bile, önceki oyunlara kıyasla eli tutmayı azaltıyor. Ara Sıra sizi hedefinizin olduğu bir odaya koyarlar, ama öldürmeyi nasıl ve ne süre yapacağınızla ilgili ayrıntıları en ince ayrıntısına kadar belirsiz bırakırlar.

Bu, serinin yeni gelenleri ve banal hayranlarının bile yapamayacağı ince bir değişimdir. farkına varmak.

IO, korkulukları hafifletip daha fazlasını oyuncunun eline bırakarak, 20 yıllık dizinin şimdiye kadarki en iyilerinden biri gibi hissettiren bir dizi düzey sunmayı başardı.

Natürel oysa, Hitman III aynı zamanda altı n ew seviyeleri. IO, tüm bu üçlemeyi bir tür “Suikast Dünyası” platformu olarak geliştirdi, yani önceki iki oyundaki bütün seviyelerin (ve eklentilerin) Hitman III’te oynanabileceği ve çeşitli iyileştirmelerden yararlanabileceği anlamına geliyor. bunların kilidini açmak için Erişim Geçişlerini satın alın.

(Bütün platformlar, halihazırda sahip olduğunuz oyunlardan içerik taşımanıza izin verir, ancak durumun özellikle PC’de birazcık daha kompleks olduğunu unutmayın.)

Bu, Azıcık daha meraklı grafikler ve 47’nin çeşitli araçlarına ve dünyayla etkileşim için seçeneklere yönelik küçük güncellemelerle tüm eski seviyeleri yeniden çalıştırın.

Hiçbir şeyim yok. En büyük sıkıntım, 47’nin cinayet gizemi ipuçları veya elektronik kilitler gibi açıklanmış nesnelerle etkileşimde bulunmak ve bunları taramak için kullanabileceğiniz yeni kamera arabulucu. Taranabilir nesneleri bulmak her zaman basit değildir çünkü oldukça yakın olmanız ve vizörü doğrudan laf konusu nesnenin üstünde ortalamanız gerekir. Ama bu, IO’nun yayınlama sonrası bir yamada ele alabileceği ve olasılıkla çözeceği bir denge sorunu.

Bu oyun hakkında yeterince olumlu konuşamıyorum. Hitman III, az kalsın her fırsatta kendisinin en iyi versiyonu olarak kendini ortaya koyuyor. Pek fazla yönden 2016’dan beri oynadığımız oyunun aynısı (ve gerçekte 2000’den beri). Aynı övünme yapabilecek o kadar fazla oyun yok: nispeten değişmedi ve yirmi yıldan sonradan daha iyi durumda.

Ama Hitman başka bir dizi değil. Bu oyunların hepsi, oyuncuları büyük ölçüde etkileşimli bir dünyaya fırlatma ve onlardan toplayabildikleri her türlü beceri, araç ve zekayı kullanarak kendilerine bahşedilen görevleri tamamlamalarını isteme fikri üzerine yapı edilmiştir. Üstesinden gelinmesi ve suikastların mühendisliği için ayrıntılandırılması için mecburi seviyeler olduğu sürece, birinci sınıf Hitman oyunları olacaktır.

Burada durum böyledir. Kabiliyetli IO ekibi, Agent 47’nin son macerasında (şimdilik) en yaratıcı ve eğlenceli halindedir.

Windows için 20 (Epic Games Store aracılığıyla), ayrıca mevcut cins PlayStation ve Xbox konsolları, Google Stadia ve akıntı yoluyla Nintendo Switch.

İZLE: Bunlar, koronavirüs kilitlenmeniz için en iyi açılış ​​dostu video oyunlarıdır.

% 252fvideo yükleyicileri% 252fdistribution thumb% 252fimage% 252f94737% 252f757d17a3 fe94 4d8a a4f9 90be95e8b15c.png% 252f930x520.png? Signature = heijnvzeckmll ibxw7fnwnr p0 = & source = https% 3a% 2f% 2fblueprint api production.s3.amazonaws

.Comments
To Top