Haber

Hepsiburada, Teknolojik Ürünleri Müşterilere 2 Saate Ulaştıracak Hizmetini Duyurdu

Hepsiburada, Teknolojik Ürünleri Müşterilere 2 Saate Ulaştıracak Hizmetini Duyurdu

Daha öncesinde Hepsiexpress servisi üzerinden market alışverişi ve yemek siparişi hizmetleri vermekte olan Türkiye’nin popüler e-ticaret platformlarından Hepsiburada, Hepsiexpress servisine teknoloji tutkunlarının hoşuna gidecek yeni bir hizmet eklemiş durumda.

An itibarıyla Hepsiburada’nın Hepsiexpress sayfasını ziyaret ettiğinizde market kategorisinin yanı sıra “Tekno Market” adlı yeni bir kategori daha görüntüleyebiliyorsunuz. Bir De şu an için yalnızca iPhone 11’in yer aldığı kategorinin kapak görselinde satın alınan ürünlerin 2 saat içinde teslim edileceği ifade ediliyor.

Hepsiexpress’te artık teknoloji ürünleri de satılacak

hepsiburada

Ne yazık oysa Hepsiburada, Hepsiexpress’in yeni “Tekno Market” özelliği ile ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulunmadığı için hemen şimdi ürün çeşitliliğinin ilerleyen dönemde nasıl değişeceği hakkında konuşmak zorlama. bununla beraber, Hepsiexpress’te satışa sunulan iPhone 11’in, Hepsiburada’daki indirimli fiyat etiketine sahip olmadığının da altını çizelim. Lahza itibarıyla Hepsiburada’da iPhone 11 için 7.049 TL kesik fiyat etiketi listelenirken; Hepsiexpress’teki iPhone 11’in 7.499 TL olduğunu görüyoruz.

sırası gelmişken, Hepsiexpress’in Tekno Market hizmeti hemen şimdi bütün Türkiye’de kullanıma sunulmamış gibi görünüyor. Zira Webrazzi tarafından paylaşılan bilgiler, Tekno Market’in diğer Market seçenekleri ile birlikte listelendiğini gösterirken; kendi adresimiz üzerinden yaptığımız incelemede Tekno Market’in listelenmediğini gördük.

Comments
To Top