Haber

Hepsiburada, Kargo Teslimiyle İlgili Bir Yenilikçi Hizmetini Daha Duyurdu

Hepsiburada, Kargo Teslimiyle İlgili Bir Yenilikçi Hizmetini Daha Duyurdu

Hepsiburada, müşterilerinin ev ve meslek yeri dışarıya bir teslimat noktasından 7 gün 24 saat baştan başa teslim alınabildiği Hepsimat modeline, Easy Point Express kargo teslimat dolaplarını da dahil etti. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek, alışveriş deneyimini en üstteki seviyeye çıkaracak inovatif hizmet modelleri geliştirmeye devam ettiklerini bildiren Hepsiburada, yenilikçi hizmetleri arasına Easy Point Express kargo teslimat dolaplarını da eklemiş durumda.

hepsiburada kargo teslimat dolabı

İlk etapta İstanbul’daki Beşiktaş, Moda, Kadıköy, Taksim, Şişhane almak üzere toplam 5 lokasyonda sunulan ve yaygınlaştırılması hedeflenen Hepsimat kargo teslimat dolap hizmeti, pandemiden dolayı bireysel izolasyonun önem kazandığı bugünlerde sosyal bağlantı gerektirmediği için de bambaşka bir tartı taşıyor.

hepsimat hepsiburada

Hepsimat teslimat noktaları içerisine Vestel’in bayii ve kurumsal mağazalarından seçilen bir takım lokasyonlar, Petrol Ofisi istasyonları ve bakkal, kırtasiye, çiçekçi gibi esnek alıştırma saatleri olan mahalle esnafı da dahil olmuştu. Hepsiburada, Hepsimat hizmetinin kullanım alanını genişleterek teslimat yapılacak lokasyon sayısını artırmayı ve bu hizmeti Türkiye geneline yaymayı hedefliyor.

Hepsiburada’dan alışveriş yapan müşteriler, teslimat bilgileri ekranında yer alan adres bölümünde “Teslimat Noktasına Bayrak Direği” seçeneğini seçim ettiklerinde karşılarına meydana çıkan Easy Point Express teslimat dolap lokasyonlarından birini seçebiliyor. Sipariş Hepsimat teslimat dolabına ulaştıktan sonra 3 gün içerisinde alıcı, kendisine gelen SMS’te yönlendirildiği şekilde şifre ile doğrulama işlemini yaparak paketini dolaptan teslim alabiliyor. ​​​​​​​

Comments
To Top