Dizi & Film

Hekimoğlu 25. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 25. Bölüm Fragmanı

Karga Seven Pictures kadar Amerikan yapımı House M.D dizisinin türkiye uyarlanması olarak seyirci karşısına çıkacak Hekimoğlu dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. 2019!un kasımında yada 2020’nin birincil günlerinde seyirci ile buluşması planlanan dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstlanirken,  Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl gibi uzun soluklu ve reyting rekoru kıran dizilerin senaristi Berkun Oya kaleme alıyor. 

Başrollerinde son olarak Gülperi dizisinde rol alan Timuçin Esen ve Netfilix  yapımı Muhafız Hakan dizisinde başrol oynayan Okan Yalabık ve Ebru Özkan paylaşacak. 

Nefroloji konusunda alanının en iyisi ve birim başkanı bir doktor. O Kadar bir doktor oysa, tanı konulamayan hastaların tek çaresi, dokunalamayacak enfeksiyon yaralarının beyaz meleği. Yanlız o meleğin altındaki, benlik, kendini beğenmiş ve karşısındakini önemsememnin beraberinde geldiği bir doktor. Çalıştığı hastanede birim başkanı olan Hekimoğlu, bütün ekibine en iyi hekimlik eğitimi verirken bir yana da onların psikolojilerini bertaraf etmekle meşgul. 

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU

Alev Hekimoğlu ( Timuçin Esen)

Hekim Ateş, çalıştığı hastanede en şiddet hastalar ile ilgilenir. Kendisinin kurduğu bir teşhis ekibi vardır. Bu grubu nefroloji, onkoloji gibi uzmanlık dalında en iyi eğitim almış hekimler ile oluşturmuştur. Başhekim Niyet ile başı fena derttedir. Çünkü Doktor Kasıt kendisinin sadece teşhisde değil polikliniktede çalışması konusunda ısrarcıdır. Lakin Hekimoğlu hastaların palavracı şikeyetlerinden fazlası ile bıkkın yalnızca gerçekte ihtiyacı olan ile ilgilenmek ister. Bu koşul Hekim Niyet’nin tansiyonunu yavaş yavaş yükseltece ve Doktor Alev Hekimoğlunun koltuğu tehlikeye girecektir. 

Başhekim Hedef ( Ebru Özkan)

Alev Hekimoğlunun çalıştığı hastanenin Başhekimidir. Alanında en iyi olan Ateş Hekimoğlunun yalnızca ihtiyacı olan hastalar ile değil poliklinik hastaları ile de ilgilemesini ister. Ama bu İstek iki tarafı fazlası ile çıkmaza sokacaktır. 

Doktor Orhan (Okan Yalabık)

Hekim Orhan hastanenin Onkoloji uzmanıdır. Hekim Ateş dek gerekli ama onun gölgesinde çalışan başarılı doktorlardandır. 

Hekimoğlu 25. Birim Özeti

Hekimoğlu, yeni bölümü ile 10 Kasım Salı 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Comments
To Top