Haber

Hasan Can Kaya’nın YouTube’da Yayınlanan Popüler Programı Konuşanlar, Exxen’e Geliyor

Hasan Can Kaya'nın YouTube'da Yayınlanan Popüler Programı Konuşanlar, Exxen'e Geliyor

Türk televizyon sektörünün en kayda değer isimlerinden biri olan Acun llıcalı, Instagram hesabı üzerinden manâlı bir duyuru gerçekleştirdi. Yeni bir hikaye paylaşan Acun Ilıcalı, komedyen Hasan Can Kaya’nın pandemi döneminde yayınlanmaya başlanan ve kısa sürede YouTube trendlerde zirveye oynayan talk show programı Konuşanlar’ın yeni dijital yayınlama platformu Exxen’e geleceğini duyurdu.

llıcalı, Konuşanlar’ın Exxen’de ne süre yayınlanmaya başlayacağı veya formatta herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı ile ilgili bir bilgi paylaşmadı. yine de YouTube’da adeta her bölümü milyonlar göre izlenen Konuşanlar’ın Exxen’in kullanıcı kitlesini genişletmede etkin içeriklerden biri olacağını tahminde bulunmak zorlama değil.

Konuşanlar, pandemi döneminin en popüler komedi programlarından biri oldu

acun hikaye

Konuşanlar programı adını, listede “haylazlık” yapanların isminin yazıldığı konuşanlar listesinden alıyor. İki bölümden oluşan programın ilk bölümünde spiker Hasan Can Kaya, izleyiciler ile birebir diyalog kurarak bir “konuşanlar” listesi oluşturuyor. 

konuşanlar

Programın ikinci bölümünde konuşanlar sahneye çıkıyor ve kendilerine yöneltilen sorularla ilgili hikayelerini anlatıyorlar. Hikayeleriyle seyirciden tepkime almayı başaran ‘konuşanlar’, isimlerinin yanında bir çarpı alıyorlar ve program sonunda en fazla çarpı alan konuşan, konser bileti kazanıyor.

Comments
To Top