Haber

Harry Potter’ın Ron’u, 1 Milyon Takipçiye En Hızlı Ulaşan Instagram Kullanıcısı Oldu

Harry Potter’ın Ron’u, 1 Milyon Takipçiye En Hızlı Ulaşan Instagram Kullanıcısı Oldu

Bugünlerde sosyal medyanın var olmadığı bir dünyayı hayal etmek pek çok kişi için zor olsa da bilhassa ‘sosyal medyanın demin var olmadığı’ dönemde meşhur olmuş pek çok oyuncu, Instagram, Twitter gibi platformlara yeni yeni giriş yapıyor.

Sinema tarihinin en ikonik film serilerinden Harry Potter’da Ron Weasley karakterine yaşam veren Rupert Grint de Instagram’a yeni giriş yapan oyunculardan biri ve Grint, Instagram hesabını açar açmaz birincil rekorunu kırdı.

instagram

Instagram hesabını açtıktan yalnızca 4 saat 1 dakika sonradan 1 milyon takipçiye ulaşan 32 yaşındaki İngiliz oyuncu, Instagram’ın en hızlı 1 milyon takipçiye ulaşan kullanıcısı oldu. Rupert Grint’deri önce ise rekor, 4 saat 44 dakika ile Sir David Attenborough’a aitti.

Rupert Grint’in Instagram’daki birincil gönderisi, henüz altı aylık olan kızı Wednesday G. Grint ile fotoğrafı oldu. Laf konusu fotoğraf şu esas dek 2,7 milyonun üzerinde beğeni almış durumda ve Grint’in takipçi sayısı da lahza itibarıyla 2,9 milyon seviyesinde.

İlk gönderisinin açıklamasında bütün Instagram kullanıcılarını selamlayan Rupert Grint, “Merhaba Instagram… Yalnızca 10 sene geciktim lakin artık buradayım. Grint, Gram’da! Hepinizi Wednesday G. Grint ile tanıştırmak için buradayım. Güzelce kalın.” ifadelerini kullandı.

Comments
To Top