Oyun

Harika bir dizüstü oyun bilgisayarıyla 2021’e hemen başlayın – 400 ABD doları karşılığında Dell G7 edinin

Harika bir dizüstü oyun bilgisayarıyla 2021'e hemen başlayın - 400 ABD doları karşılığında Dell G7 edinin

400 ABD Doları TASARRUF EDİN: Dell G7 4K dizüstü oyun bilgisayarı, bir masaüstü bilgisayar olmadan PC oyunlarını deneyimlemenin inanılmaz bir yoludur – 20 Ocak itibarıyla Best Buy’da 400 ABD doları indirimlidir.

2021, video oyunları için bir diğer harika yıl olacak şekilde şekilleniyor; hakiki yeni cins oyunlar nihayet ortaya çıkmaya ve bizi oyunun bir sonraki bölümüne götürmeye başlıyor. Tümü çıkmaya başlamadan önce, ister zorlama yeni konsollardan biri ister üstteki seviye bir PC olsun, dürüst donanımı alarak hazırlanmanız gerekecek.

Bir PlayStation 5 veya Xbox Series X’i kapma şansınız olmadıysa, elbette but parmaklarınızı PC oyun dünyasına daldırmaya bakmalısınız. Bir dizüstü oyun bilgisayarı açılmak için iyi bir yoldur ve Dell G7, 20 Ocak itibarıyla Best Buy’da 400 $ indirimli.

AYRICA GÖR: Düzey atlayın: Oyun deneyiminizi artıracak en iyi dizüstü bilgisayarlar

Dell G7 size bir masaüstü bilgisayarın büyük kısmı olmadan yüksek nitelikli bir bilgisayar oyun deneyimi sunar. 60Hz yenileme hızı, seri 10. Nesil Intel Core i7-10750H işlemci, NVIDIA GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 GPU, 16GB RAM ve 1TB SSD ile net görseller üreten 4K OLED ekrana sahiptir. Hem HDMI çıkışları, oturmuş bir kart hazır, bir web kamerası ve mikrofon birleşimi ve bir RGB klavyesi vardır. Bu böylece çok iyi şey.

Dell G7 dizüstü oyun bilgisayarında 2021’in yeni oyun listesinin keyfini çıkarın – Best Buy’tan birini aldığınızda 400 ABD doları tasarruf edin.

Harika bir dizüstü oyun bilgisayarıyla 2021'e hemen başlayın - Dell G7'ye 400 ABD doları indirimle sahip olun

Best Buy’da 400 $ kazanın Ayrıntılara Bakın

İlgili içeriği keşfedin:

Nasıl oyun kulaklığı PS4 oynama şeklinizi değiştirecek (gibisi için)

1.000 ABD dolarından daha düşük maliyetli en iyi dizüstü oyun bilgisayarları

Oyun için en iyi 4K TV’ler: Samsung QLED, LG OLED, Sony ve daha fazlası

Comments
To Top