Haber

Hamile Kız Arkadaşını Öldüren YouTuber Olayıyla İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Hamile Kız Arkadaşını Öldüren YouTuber Olayıyla İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Rus bir YouTuber, gebe kız arkadaşını yalnızca iç çamaşırlarıyla birlikte balkona kapatmış ve genç kadın kısa bir zaman içerisinde hayatını kaybetmişti. Olayla ilgili yaşanan yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Stas Reeflay’in hamile kız arkadaşı Valentina Grigoryeva’nın ilk olarak hipotermi nedeniyle hayatını kaybettiği düşünülüyordu. Ancak Rus yetkililere göre genç kadının vefat sebebi “dehşet ve çoklu kafa yaralanmaları.”

Rus YouTuber, 15 yıl cezaya çarptırılabilir

stas reeflay, youtuber

Hakiki adı Stanislav Reshetnikov olan YouTuber, izleyicisinden gelen bir bağış sonrası kız arkadaşı Valentina “Valya” Grigoryeva’ya seyirciler önünde hem sözlü keza de bedenen istismarda bulunmuştu.

15 dakika baştan başa Moskova soğuğunda iç çamaşırlarıyla balkonda kalan genç bayan, Reshetnikov göre her tarafta içeri dargın ancak en ince ayrıntısına kadar durağan kalmıştı. Yaşanan bu olaylar esnasında bir izleyici durumu polise haber vermişti. Keza eve gelen sıhhat ekiplerinin Grigoryeva’nın hayatını kaybettiğini belirtmesi de canlı yayına yansımıştı.

İlk ilk önce epeyce ağlayan ve pişman görünen YouTuber’ın sonradan “Burada pişman olacak ne var? Ben hiçbir şey yapmadım” dediği iddia ediliyor.  Rusya Soruşturma Komitesi’nden Olga Vrady, Grigoryeva’nın ölüm sebebinin “Kraniyoserebral travma” olduğunu söyledi. Vrady’e göre genç kadının yüzünde birçok morluk ve yumuşak dokularda kanama bulunuyordu.

Daily Dot’ta yer alan habere göre Stanislav Reshetnikov, taksirle cinayetten soruşturma aşağıda ve 15 sene cezaya çarptırılabilir. Ayrıca yetkililerden gelen açıklamalara göre Reshetnikov, Grigoryeva’nın kafasına “birkaç defa vurduğunu” da itiraf etti. Reshetnikov, kendisinin masum olduğunu ve Grigoryeva’nın dışarda soğuktan olduğunu bahis etti.

Comments
To Top