Haber

Haluk Bilginer, 2020 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncuyu Açıkladı

Haluk Bilginer, 2020 Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncuyu Açıkladı

Karakter adlı dizide canlandırmış olduğu Agah Beyoğlu karakteriyle hem Türkiye keza de yurt dıştan büyük alkış toplayan ve bu başarısı geçtiğimiz sene düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri’nde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülü ile taçlandırılan ressam oyuncu Haluk Bilginer, bu yıl ise ödülü takdim eden birey olarak törende yer aldı.

Devam etmekte olan koronavirüs pandemisi nedeniyle çevrimiçi olarak düzenlenen 2020 Uluslararası Emmy Ödülleri’ne video konferans yoluyla bağlanan Bilginer, geçtiğimiz sene kendisine verilen “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünün bu yılki kazananını açıkladı. Ödül, Responsible Child filmindeki performansıyla Billy Barratt’a gitti.

2020 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu Billy Barratt oldu

haluk bilginer

Duyuruyu güzel bir boğaz manzarasında gerçekleştirmek isteyen Bilginer, gerçekleştirilen canlı bağlantıya İstanbul, Üsküdar’dan; Kız Kulesi manzaralı bir arka plan eşliğinde katıldı. Bilginer kazanan ismi açıkladığı anda 13 yaşındaki Billy Barratt, büyük bir şaşırma yaşadı.

Birleşmiş Krallık’ta yaşanan hakiki hikayelerden uyarlama olan Responsible Child’da başrol olarak gördüğümüz Billy Barratt, henüz 12 yaşındayken cinayetten yargılanan bir çocuğu canlandırıyordu. Nick Holt’un yönetmenliğini yaptığı yapımda Barratt’a James Tarpey, Tom Burke eşlik ediyordu.

Haluk Bilginer’in En İyi Erkek Oyuncu’yu açıkladığı video

Comments
To Top