Oyun

‘Hades’ 2020’nin en sevdiğimiz video oyunudur – işte satışa çıkarabileceğiniz yer

'Hades' 2020'nin en sevdiğimiz video oyunudur - işte satışa çıkarabileceğiniz yer

5 ABD doları TASARRUF EDİN: Normalde 24,99 ABD doları , Hades, Nintendo’nun 2 Ocak PST saatiyle 08: 59’a değin sürekli Egemen Dünya Tatil İndirimi kapsamında yalnızca 19,99 ABD dolarına satışta. , 2021.

İki yeni konsol, birkaç büyük remake ve remaster ve The Last of Fikir Part II ve Animal Crossing: New Horizons gibi gişe rekorları kıran oyunlar aralarında, 2020’nin büyük bir sene olduğunu söylemeye gerek değil oyun bültenleri. Ama 2020’nin bize getirdiği tüm egemen mücevherler üstünde uyursanız, kendinize büyük bir kötülük yapmış olursunuz.

Bu tatil sezonunda bir Nintendo Switch veya Switch Lite’ı bulmayı başardıysanız, siz ‘ Şansınız yaver gitti: Nintendo’nun Bağımsız Dünya Tatil İndirimi 2 Ocak’ta saat 08:59 PST’ye değin devam ederken, 2021’den önce indirime giren bir dizi bağımsız oyunu kapmak için son bir şansınız var.

En büyük çekişi mi? San Francisco merkezli Supergiant Games geliştiricileri tarafından Hades adında minik bir haydut gibi zindan gezgini, Black Friday fiyatı 19,99 $ (normalde 24,99 $) ile her tarafta satışa çıkıyor.

< 2018'den beri erken erişim arafında soğuduktan sonradan Eylül ayında piyasaya sürülen Hades, gösteri muhabiri Kellen Beck göre "mükemmel bir şekilde enkarne" olarak kabul edilen Mashable'ın 2020 Yılın Oyunu olacak. (Bu ayın başlarında The Game Awards'ın En İyi Bağımsız Yapımcı ve En İyi Aksiyon ödülleriyle de ayrılmayı başardı, bu yüzden evet - bu büyük bir mesele.) Denerken Hades'in oğlu Zagreus olarak oynayacaksınız. efsanevi düşmanların odaları yoluyla yeraltı dünyasından çıkmak için savaşın. Beck, her ölüm sizi en her tarafta yeniden başlamaya zorlayacak ve her düzey tesadüfen olduğu için aynı koşuyu asla iki kere yapamayacaksınız - keza "zorlu" ayrıca de "ayyaş edici" bir gezi.

Indie Dünya Tatil İndiriminin tamamını satın elde etmek için burayı tıklayın veya Nintendo’nun Hades başlangıç sayfasına gitmek için aşağıdaki mavi düğmeye basın ve 19,99 $ ‘a dijital bir kopya alın. (Best Buy, GameStop ve Target’ta oyunun hala bütün fiyatta olduğunu unutmayın – bu tasarrufları edinmek için oyunu aracısız olarak Nintendo’dan satın almanız gerekir.)

'Hades' 2020'nin en sevdiğimiz video oyunudur - işte burada satışta bulabilirsiniz

Nintendo.com’da 5 ABD doları kazanın Ayrıntıları Görün

İlgili içeriği keşfedin:

‘Super Mario 3D All-Stars’ öncelikle satışa çıktı

Burada ‘Super Mario 3D World + Bowser’s için ön sipariş verebilirsiniz Fury ‘

Mario’nun’ babası ‘Shigeru Miyamoto, Super Nintendo World tema parkını gösteriyor

Comments
To Top