Haber

GTA Online’da İlk Defa Bir Soygun Görevi Tek Oyuncuyla Tamamlanabilecek

GTA Online'da İlk Defa Bir Soygun Görevi Tek Oyuncuyla Tamamlanabilecek

Oyun dünyası dört gözle Rockstar Games’ten gelebilecek GTA VI’ya dair açıklamaları beklerken şirket, odağını GTA V’te tutmaya devam etti. Rockstar Games, 2 gün önce yaptığı ufak bir paylaşımla GTA Online’a yeni bir güncelleme geleceğini duyurmuştu. Yeni güncellemenin asıl içeriğinin yeni bir soygun görevi olacağını da açıklamayla birlikte öğrenmiş olduk.

Rockstar Games, dün internet sitesinde yaptığı açıklamada ‘The Cayo Perico Heist’ güncellemesinin 15 Aralık günü yayınlanacağını paylaştı. Şirket, GTA V oyuncularına yeni bir serüven sunacak bu güncelleme hakkında bazı detayları da aktardı. Bu detaylardan birisiyse çoğu oyuncunun hoşuna gidecek türden.

Tek başınıza soygun yapabileceksiniz:

gta online

Bildiğiniz üzere daha önce GTA Online’da bir soygun görevi yapmaya kalkıştığınızda bunu tek başınıza yapamıyordunuz. Soygun görevi gerçekleştirmek için ya arkadaşlarınızla ya da rastgele oyuncularla birlikte bir ekip kurmanız gerekiyordu. Tesadüfen oyuncularla kurulan ekiplerdeyse şans faktörü aslında fazla önemliydi.

Bugüne kadar bu nedenlerden nedeniyle GTA Online’da tek başınıza bir soygun yapmayı düş ettiyseniz bu hayal sonunda gerçeğe dönüyor. The Cayo Perico soygunu, oyuncuların tek başlarına görevleri tamamlayabilecekleri bir soygun olacak. Soygunu ekiple tamamlamak isterseniz ekibiniz en fazla 3 kişiden oluşabilecek.

GTA Online’a gelen en büyük macera:

gta online cayo perico

Rockstar Games’in açıklamasına göre soygun için Cayo Perico isimli dünyanın en güvenli adalarından birine kendi seçtiğimiz yöntemle antre yapmamız gerekecek. Antre yapma yöntemi ayrıntılarıyla bize bırakılacak. Güncellemeyle birlikte oyuncular yeni radyo istasyonlarına ve şarkılara da sahip olacaklar.

GTA Online yeni içeriklere kavuşmaya devam ederken bir yana da oyuncular Rockstar Games’e tepki göstermeye devam ediyor. GTA V’i son raddesine kadar kazanç kaynağı olarak kullanmasıyla tepki toplayan Rockstar, şimdilik oyunculara bambaşka bir haber vermedi.

Comments
To Top