Haber

GTA Online, Çıkışından Bu Yana İlk Büyük Harita Güncellemesini Alıyor

GTA Online, Çıkışından Bu Yana İlk Büyük Harita Güncellemesini Alıyor

Tabiri caizse az fakat öz oyun çıkaran oyun stüdyolarından bir tanesi olan Rockstar Games’ten GTA VI’yı çıkarması beklense de stüdyonun elinin aşağıda bütün bir para basma makinesi bulunuyor: GTA Online.  

Yıllar önce çıkmasına karşın hâlâ popülerliğini yitirmeyen GTA Online, Rockstar’a para kazandırmaya devam ediyor. Natürel Rockstar da elinin altındaki bu altın madenine yeni içerikler eklemeye devam ediyor ve bu takviye, yakın zamanda bitecek gibi de durmuyor.

GTA Online’a birincil büyük harita güncellemesi geliyor

Rockstar Games, GTA Online için her yıl birkaç büyük genişleme paketi sunuyor. Bu genişleme paketlerinin en sonuncusu ise devlete ait internet sitesinden duyuruldu. Cayo Perico Heist olarak adlandırılan bu paket, GTA Online’ın çıkışından bu yandan ilk büyük harita güncellemesi olacak. Yeni içerik, 15 Aralık’ta tüm platformlar için yayınlanacak.

Genişleme paketinin ismi her ne dek Cayo Percio Heist, yani Cayo Perico Soygunu olsa da sunulacak tek içerik bu olmayacak. Bu paketle birlikte oyuna yeni bir kulüp eklenecek ve bazı mekaniklerde güncelleme yapılacak. Bu mekanikler, “After Hours” dans güncellemesinin üstüne inşa edilecek.

Cayo Perico Soygunu, Rockstar’ın resmi internet sitesinde şu şekilde anlatılıyor: “Dünyanın en güvenlikli rahat adalarından bir tanesine olan Cayo Percio’ya girmek için bir bulabilmek adamakıllı sana kalmış. Burada yer alan güvenlik güçlerini etkisiz hale getir ve kıymetli kanıtın yanında taşıyabildiğin dek şaheser, altın ve uyuşturucu parasıyla birlikte kaç.

Siz de Grand Theft Auto Online oyuncusuysanız 15 Aralık’ta yepyeni içeriklere hazırlanın. Özellikle hafta sonları sokağa çıkma yasağının olduğu şu günlerde GTA Online, neşe saçan saatler geçirmenizi sağlayabilir.

Comments
To Top