Haber

Görünüşe göre Samsung Galaxy Buds Pro ve SmartTag’ler 14 Ocak için kilit görevi görüyor

Görünüşe göre Samsung Galaxy Buds Pro ve SmartTag'ler 14 Ocak için kilit görevi görüyor

Samsung’un Galaxy S21 serisini yakında olacak olan 14 Ocak etkinliğinde duyurması bekleniyor ve acilen Samsung’un bir sonraki hakiki kablosuz kulaklıklarını ve Tile rakibini de etkinlikte piyasaya süreceğini rahatlıkla varsayabiliriz. Haber verilmeyen Galaxy Buds Pro veya Galaxy S21 Ultra ön siparişinin yanı sıra bir Galaxy SmartTag sunan bir promosyonun sızdırılmış bir pazarlama görüntüsü, Cuma günü sızan Evan Blass tarafından paylaşıldı.

Promosyonun sızdırılan pazarlama devlete ait. Image: Evan Blass

Son zamanlarda ayrıca Galaxy Buds Pro hem de Galaxy SmartTag’ler hakkında o kadar fazla data internete girdi, böylece 14 Ocak’ta duyurulmasını beklememiz büyük bir sürpriz yok. Galaxy Buds Pro ile ilgili ayrıntılar haftalardır sızdırılıyor ve bir YouTuber, 3 Ocak’ta reel kablosuz kulaklıklarla bir başvuru bile yayınladı. Tayvan’ın telekom düzenleme kurumunun web sitesinde tespit edilen dosyalar sayesinde yakındaki cihazlarla bağlantı kurmak için Bluetooth kullanan Tile sanki bir izleyici olduğu söylenen SmartTag izleyicinin fotoğraflarını da gördük.

Galaxy Buds Pro, (olasılıkla daha pahalı) Galaxy S21 Ultra’ya özel bir ön sipariş hediyesi olabilir. Galaxy S21 veya S21 Plus için ön sipariş vermeyi seçim ederseniz, bunun yerine Twitter kullanıcısı @ TheGalox_’a tarafından Samsung’un fasulye şeklindeki bedava bir çift Galaxy Buds Live’ı alabileceksiniz.

Çoğu ülkede, Samsung da benzer ön sipariş hediyelerini alacaktır:

Galaxy S21 Ultra için ön sipariş verdiğinizde S21 ya da S21 +

Galaxy Buds Pro ve Akıllı Etiketler için ön sipariş verdiğinizde Galaxy Buds Canlı ve Akıllı Etiketler pic.twitter.com/vnbucTbmPQ

— Anthony (@TheGalox_) 8 Ocak 2021

Samsung’un 14 Ocak’taki etkinliğine bir haftadan kısa bir vakit kaldı ve The Verge, büyük günden itibaren her şeyi anlatacak.

Comments
To Top