Haber

Google’ın yenilenmiş Pixel Tomurcukları, Best Buy’da 80 $ indirimli

Google'ın yenilenmiş Pixel Tomurcukları, Best Buy'da 80 $ indirimli

Google’ın en yeni Pixel Buds kablosuz kulaklıkları çok sık satışa sunulmuyor, ancak Best Buy yalnızca bugün için 179 ABD doları tutarındaki normal fiyatından 80 ABD doları düştü. Yakalama, bunların tazelenmiş olması ve yalnızca beyaz renkte mevcut olmasıdır. gerçi, bunları tam fiyata yakın ödemeden sınamak istiyorsanız, 100 $ iyi bir uzlaşma.

Best Buy bu modelleri temizler ve bütün orijinal aksesuarları içerir, ancak yenilenmiş herhangi bir şey satın elde etmek gibi, siparişinizin hangi durumda olacağı açısından zar zor – bilhassa kulak içi kulaklıklardan bahsederken. Herhangi bir sorun yaşamadan yeni gibi bir ürün alabilirsiniz ya da bu Pixel Buds için yorum bırakan kişiler gibi birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Fena bir tecrübe yaşarsanız, Best Buy iade penceresinin içindeyse bunları sizin yerinize değiştirir.

BudsF5984_1_2.jpg” /> / h3> 100 $ 179 $% 45 indirimli

​​Yayınlandığı sırada alınan fiyatlar.

Google’ın en son Pixel Tomurcukları, bunları birbirine bağlayan kabloyu kopardı ve bu sefer, birinci nesil üründe olduğu gibi iç kulağınızın hemen açık havada istirahat etmek yerine kulak içi oturmayı seçim etti. Bunlar harika sese sahiptir.

Best Buy’da 100 ABD doları

Comments
To Top