Haber

Google’ın kilidi açılmış Pixel 4A 5G yakında beyaz renkte satışa sunulacak

Google'ın kilidi açılmış Pixel 4A 5G yakında beyaz renkte satışa sunulacak

Bu noktaya kadar, Google’ın kilidi çözülmüş Pixel 4A 5G sadece telefonun kilidinin açık olmasını isteyenler için siyah renkte mevcuttu. Beyaz bir seçenek, Verizon’un cihazın daha pahalı sürümüne özeldi – milimetre dalga 5G içerdiği için daha pahalıydı. Fakat yakında Google, mmWave vergisini ödemek istemeyenler için standart 499 $ ‘lık kilidi açılmış Pixel 4A 5G’nin beyaz bir modelini piyasaya sürecek.

Bugün erken saatlerde B&H Photo’ya göz atıyordum, bunun için açıkça “yeni sürüm” olarak etiketlenmiş bir antre ayrım ettim. Telefonun fotoğrafları olduğu için bu bir kusur gibi görünmüyordu ve Google o zamandan beri The Verge’e kilidi çözülmüş beyaz Pixel 4A 5G’nin 28 Ocak’ta gönderilmeye başlayacağını doğruladı. Estetik olarak, nane yeşili zor düğmesi olan Verizon sürümüyle aynıdır. Ama yine de sadece 6’nın aşağı 5G alıyorsunuz – bunun alışılagelmiş fiyat olduğunu düşünürsek hiç de şaşırtıcı yok.

Tatillerde Pixel 4A 5G’de bazı mantıklı indirimler ve satışlar vardı, bu nedenle bazılarınız bu gelmeden önce bir satın alma işlemi yapmaktan rahatsız olabilir. Ama en azından birazcık nakit biriktirdin.

Bu sürümün yayınlanmasıyla skoru koruyorsanız, bu, 2020 Pixel serisinin şu renk seçenekleriyle sunulacağı anlamına gelir:

Pixel 5, 699 $
Yeşil
Siyah

Pixel 4A 5G UW, 599 $
Siyah (milimetre dalga 5G ile), Verizon’a özel < br /> Beyaz (milimetre dalga 5G ile), Verizon’a özel

Pixel 4A 5G, 499 $
Siyah (kilitsiz, sadece altı 5G)
Beyaz (kilidi açık, yalnızca daha aşağı-6 5G)

Pixel 4A, 349 $
Siyah
Mavi, Google Store’a özel

Comments
To Top