Haber

Google Pixel XE Kanlı Canlı Görüntülendi

Google Pixel XE Kanlı Canlı Görüntülendi

Piyasaya sürdüğü Pixel markalı zeki telefonlarla sektörde kendine yer edinen arama devi Google, en yeni amiral gemisi modeli Google Pixel 5’i geçtiğimiz aylarda kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Şimdiyse daha önce hiç gündeme gelmeyen Google Pixel XE adlı bir telefon modelinin var olduğu iddia edildi ve cihaza ait görüntüler çevrimiçi ortamda paylaşıldı.

Google Pixel ailesinin en yeni üyesi olacağı iddia edilen akıllı telefon, tasarımını Google Pixel 5’te de gördüğümüz yuvarlak kasa tasarımı ve delikli kamera yapısını benimsemiş gibi görünüyor. Bu noktada ön kameranın konumu ve kalın çerçeveler, cihazı diğer Pixel telefonlardan ayırmaya muavin oluyor.

Google’ın yeni zeki telefonu Pixel XE kanlı canlı görüntüledi:

Google Pixel XE

Çevrimiçi ortamda sızdırılan görüntülerde isminin Google Pixel XE olduğu iddia edilen bir cihazı görüyoruz. Paylaşılan görüntülerden yola çıkacak olursak cihazın çift SIM kart ve NFC desteğine sahip olduğunu söyleyebiliriz. aynı zamanda cihazın adının sistemde “Google Pixel XE” olarak tanımlı olduğunu da yeniden bu fotoğraflarda görebiliyoruz.

Tasarım noktasına ekranın üstteki / ortasında delik tasarımlı bir ön kameraya sahip olan zeki telefon, nispeten kalın sayılabilecek çerçeveleriyle dikkat çekiyor. Ses açma / kapama düğmelerinin sağ tarafa konumlandırıldığı cihazın tasarımı hakkında ne yazık fakat daha pozitif ayrıntı bulunmuyor. Bu noktada öteki Pixel modellerinde olduğu gibi arkadaki tarafa konumlandırılmış bir parmak izi sensörü cihazda yer alabilir.

Google Pixel XE

Google Pixel XE olduğu bahis edilen akıllı telefonla ilgili bilinenler şimdilik bu kadarla sınırlı. Yazımızı noktalamadan önce böyle bir modelin daha önce gündeme gelmediğini, Google tarafından da konuyla ilgili herhangi bir tanımlama yapılmadığını her tarafta hatırlatalım.

Comments
To Top