Haber

Google Haberler’in Web Sürümüne Karanlık Mod Özelliği Geldi

Google Haberler'in Web Sürümüne Karanlık Mod Özelliği Geldi

Google Haberler uygulaması, sunduğu pek fazla başarılı özellik ile en sık kullanılan haber takip etme uygulamalarından biri. Kullanıcılarına alaka alanlarına kadar dünyanın her yerinden en aktüel haberleri sunan kullanım, kesintisiz aldığı güncellemelerle kullanıcı deneyimini her geçen gün iyileştiriyor.

Çoğalan ekran süreleri düşünüldüğünde, karanlık mod artık bir gerçekte en sık aradığımız özelliklerin başında geliyor diyebiliriz. YouTube, Twitter ve Facebook gibi öyle çok uygulamanın da hem mobil ayrıca de web sürümlerinde karanlık mod özelliği mevcut. Google da adeta tüm uygulamalarında bu özelliği kullanıma sunmuş durumda. 

Google Haberler karanlık mod

Google Haberler de mobil sürümünde karanlık mod özelliğine sahip. Kullanıcılar dilerlerse sistem ayarına kadar otomatik olarak değişecek şekilde ya da sadece akşamları aktif olacak şekilde karanlık modu kullanabiliyorlar.  Bundan Böyle kullanıcılar web sürümünde de karanlık modu genişletilmiş şekilde tüm menülerde ve haberlerde faal olarak kullanabilecek.

Google Haberler web sürümü için karanlık mod nasıl faal edilir?

Google Haberler Karanlık Mod

Google Haberler’in web sürümüne Google hesabınız ile antre yaptıktan daha sonra sol tarafta yer alan ‘Ayarlar’ menüsünde ‘Koyu Tema’ seçeneğine artan bir şekilde buradan temayı dilediğiniz şekilde uygulamak için devreye alabilirsiniz. Sistem ayarlarınız karanlık moddayken aktif olmasını, defalarca karanlık modda kullanmayı veya özelliği devre dışı bırakmayı seçerek Google Haberler’inizi kişiselleştirebilirsiniz.

Comments
To Top