Haber

Google, “Gerçek” Para Kazanabileceğiniz Yeni Uygulaması Task Mate’i Duyurdu

Google, "Gerçek" Para Kazanabileceğiniz Yeni Uygulaması Task Mate'i Duyurdu

Ödüllü Anketler adlı mobil uygulaması ile kullanıcılara, kendilerine gönderilen anketleri doldurmaları halinde Google Play bakiyesi kazanma imkanı tanıyan Google, şimdi ise kullanıcıların banka hesaplarına yatacak “reel” paralar kazanmalarına olanak sağlayacak yeni bir kullanım duyurdu.

Task Mate adlı tatbik, kullanıcılara farklı alanlara yönlendirilmiş görevler veriyor ve bu görevler karşılığında banka hesabınıza veya dijital cüzdanınıza ödeme alabiliyorsunuz. Şu an için için beta aşamada olan Task Mate, Hindistan’daki sınırlı bir kullanıcı kitlesi kadar test edilebiliyor ve başarılı olduğu takdirde bütün dünyada kullanıma sunulabilir.

Google Task Mate ile İngilizce kelimeleri tercüme ederek para kazanabileceksiniz

google task mate

Task Mate, kullanıcılara iki ayrı kategoride görevler sunuyor. Bu ödev gruplarından ilkini, oturduğunuz yerden tamamlayabileceğiniz “sözlü sözcük öbeği kaydolma” ya da “İngilizce bir sözcük öbeğini yerel dile çevirme” gibi görevler oluşturuyor.

İkinci kategorideki görevlerde ise “bir mağazanın veya restoranın fotoğraflamak” gibi sahaya çıkmanızı gerektiren görevler yer alıyor. Olasılıkla saha görevlerinin bedensel karşılığı, evde tamamlayabileceğiniz görevlerden daha yüksek olacak.

Task Mate’te görevin ücretini evvelden görüntüleyip, isterseniz reddedebileceksiniz

task mate

Task Mate kullanıcıları, bir göreve başlamadan önce görevin somut karşılığını görüntüleyebilecek ve buna göre görevi kabul edecek ya da reddedecek. Başvuru Formu, tamamlanan tayin sayısı, kullanıcı seviyesi, gözden geçirilen toplam tayin sayısı gibi bilgileri de kaydedip kullanıcının görüntülemesine izin verecek.

Comments
To Top