Haber

Google Camera 8.0 Tüm Android Telefonlara Nasıl Yüklenir?

Google Camera 8.0 Tüm Android Telefonlara Nasıl Yüklenir?

Google, Pixel serisi ile akıllı telefon pazarının en popüler modellerini ortaya koymasa da Pixel modellerine özgü bir kamera uygulaması olan GCam (Google Camera), bütün Android ekosisteminin en iyi kamera uygulamalarından biri olarak kabul ediliyor.

Google, GCam’in sunmuş olduğu performansın farkında olan olduğundan diğer tüm hizmetlerinin tersine GCam’i Play Store’da yayınlayıp bütün zeki telefonlarda kullanılabilen bir tatbik haline getirmiyor. yine de egemen geliştiriciler, GCam için dağıtılmış APK’lar yayınlayarak bambaşka Android telefonların da GCam’den faydalanabilmesini olası kılıyor.

GCam 8.0, yapay zeka geliştirmeleriyle daha iyi sonuçlar ortaya koyuyor

Google Kamera

Egemen geliştiriciler son olarak GCam 8.0 sürümü için bir APK yayınladılar. Temelde tüm Android telefonlara yüklenebilen uygulamadan muamele etmek için ilk durum, Android 10 veya daha yeni bir Android sürümü çalıştıran bir akıllı telefona sahip elde etmek. İkinci şart ise akıllı telefonunuzun camera2 API desteğine sahip olması.

Google Camera (GCam) 8.0 özellikleri

Video kaydı sırasında otomatik “Rahatsız Etmeyin” modu Video çözünürlükleri aralarında seri geçiş Yeni “Ayarlar” arayüzü 24 FPS video kaydı 4K 60 FPS video kaydı Fotoğrafların parlaklığını ve HDR düzeyini düzenlemek için pozlama ayarları En iyi fotoğrafı yakalamak için “Aşina Yüzler” özelliği En iyi fotoğrafı yakalamak için sanal deklanşör tuşuna basılı alıkoyma özelliği Suni akıl geliştirmeleri

Gcam 8.0

Google Camera 8.0 nasıl yüklenir?

#Adım 1: İlk olarak GCam 8.0 APK’sını indirin. #Adım 2: Ayarlardan “Bilinmez kaynaklardan kullanım yüklemeye” izin verin. #Adım 3: İndirdiğiniz APK’yı açın ve uygulamayı yükleyin. #Adım 4: Uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Camera 8.0, bağımsız geliştiriciler kadar piyasaya sürülen bir APK ile yüklendiğinde uygulamayı yüklemeniz halinde mesuliyet adamakıllı size aittir. Ayrıca uygulamanın demin beta sürümde olduğunu ve istikrar sorunları yaşadığını da belirtelim.

Comments
To Top