Haber

Google, bu yıl yeni Nest Cam serisinin planlarını doğruladı

Google, bu yıl yeni Nest Cam serisinin planlarını doğruladı

Nest Cam IQ Outdoor artık satın alınamaz. Google, sitenin dünyanın birçok ülkesinde kameranın stokta kalmadığını ayrım ettikten sonradan 9to5Google’ı onayladı. Ama şirket, “2021 için yeni bir güvenlik kamerası serisi” de dahil almak üzere “Nest’in yeni yeniliklere yatırım yapmaya devam edeceğini” söylüyor.

Google şimdilik 129 $ ‘lık Nest Cam Indoor, Next Cam IQ Indoor ve 199 $ ‘lık Nest Sırça Outdoor. IQ modelleri, yükseltilmiş video kalitesine ve yüz ve evcil hayvan tanıma gibi AI tabanlı özelliklere sahiptir. Google, mevcut Nest kameralarını yeni özellikler ve emniyet güncellemeleriyle desteklemeye devam edeceğini söylüyor. Mevcut donanımların hiçbiri 2017’den daha yeni değil, bu nedenle yükseltme olasılıkla gecikmiş durumda.

İlgili

Satın alabileceğiniz en iyi iç mekan konut emniyet kamerası

Google, yeni Nest Sırça serisinin gerçekten neleri içereceği veya ne vakit geleceği konusunda herhangi bir detaylar vermedi, oysa şirketin duyurunun önüne geçmesi şaşılacak değil. Pixel 4A 5G ve Pixel 5, gerçek gönderim tarihlerinden aylar önce ortaya çıkarılırken, Google, mecburi sızıntıları durdurmak amacıyla bir sene önce Pixel 4’ün erken bir resmini tweetledi.

Google keza Yakın zamanda yapılan bir FCC dosyalamasında belirtildiği gibi, Soli radar hareketi desteğine sahip yeni bir Nest Hub üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

Comments
To Top