Haber

Google, 2020 Yılının En İyi Mobil Oyun ve Uygulamalarını Duyurdu

Google, 2020 Yılının En İyi Mobil Oyun ve Uygulamalarını Duyurdu

Android işletim sisteminin devlete ait başvuru formu mağazası olan Google Play Store, 2020’nin en iyi mobile oyunlarını ve uygulamalarını açıkladı. Altı öbür kategoride listelenen yılın en iyi oyunları arasında milyonları peşinden sürükleyen oyunların yanı sıra beklenmedik çıkışlar yakalayan egemen oyunlar da yer alıyor. Yılın en iyi uygulamaları ise tek listede sıralandı.

Bilmeyenler için; Google, devlete ait başvuru formu mağazası Play Store üzerinden her yılın son ayında yılın en iyi oyun ve uygulamalarını açıklıyor. An itibarıyla Google Play’in Türkiye versiyonunda en iyi uygulamaların kategori bazlı açıklanmadığı görülüyor olsa da yılın en iyi oyunları kategori kategori belirli durumda. Keza buraya tıklayarak 2019’un en iyi oyun ve uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

Google Play’e tarafından 2020’nin en iyi mobil oyunları

play oyunlar

“Listelerin zirvesini zorlayan sansasyonel oyunlardan en beğenilenler arasına giren bilgece hazır bağımsızlara uzanan bu oyunlar, bizi dikkat kesilmemiz gereken yolculuklara, gerçeküstü maceralara ve beynimizin sınırlarını zorlayan mücadelelere misafir etme ediyor. İşte karşınızda! Play’de 2020’nin En İyi Oyunları.”

En iyi oyun

“En İyi Oyun unvanını taşıyan her oyun, beklentileri aşmalı ve etkileyici, erişilebilir, kendi türünü tanımlayabilen bir tecrübe sunmalıdır. Neyse fakat bu yılın kazananı bütün bunları eksiksiz yerine getiriyor.”

Genshin Impact

Halk Oylaması Ödülü

Dream League Soccer 2021

En Rekabetçi Oyunlar

“2020’de bizi hem arkadaşlarımız ayrıca de düşmanlarımızla karşısında karşıya getiren rekabetçi oyunlarda zorlukla kazanılmış zaferleri kutlayın veya rövanş için hazırlanın.”

Brawlhalla Bullet Echo Legends of Runeterra The Seven Deadly Sins: Grand Cross Top War: Battle Game

En İyi Bağımsız Oyunlar

“Bizi mutlu eden oyunlarla doymuş bu sene, egemen oyunlar için çok iyi geçti. Seçilen bu oyunlar, 2020’nin favori oyunları olmak için tüm beklentilerin üstüne çıktı.”

Cookies Must Die GRIS inbento Maze Machina Sky: Children of the Light

En Eğlenceli Oyunlar

“Bu oyunlar hızlı açılış stilleri, tamamlaması keyif veren görevleri ve basit anlaşılabilir tasarımları baştan sona 2020’de bize ziyafet batmış saatler yaşattı. Yılın en beğendiğimiz, kavranması ve oynanması basit oyunlarının keyfini çıkarın.”

Karlar Ülkesi Maceraları EverMerge Harry Potter: Bulmaca ve Büyü Mana Monsters: Free Epic Match 3 Game SpongeBob: Krusty Cook-Off

En Yenilikçi Oyunlar

“Bu oyunlar, kimi zaman kolay oyun türünün sınırlarını zorlayarak kimi zaman marifetli yeni oynama yöntemleri veya keşfedilecek dünyalar oluşturarak 2020’de öbür olma cesaretini gösterdiler.”

Fancade Genshin Impact Minimal Dungeon RPG The Gardens Between Very Little Nightmares

google en iyi uygulamalar

Google Play’e kadar 2020’nin en iyi uygulamaları

“Bu yıl iletişimimizi sürdürmek, yeni hobiler elde etmek ve dünyanın yoğun gündemi içinde nefes alacak bir an bulmak için uygulamalara her zamankinden daha fazla gereksinim duyduk. Yenilikçi, şık ve kural tanımaz uygulamalar. İşte karşınızda Play’de 2020’nin En İyi Uygulamaları.”

Medito Share The Meal Microsoft Office Grid Diary Whisk Sleep Theory The Pattern Zoom Calmaria VITA REFACE Dolby On Instories CapCut Bazaart Loona Explorest Violin by Trala Tayasui Sketches Cappuccino Splash Redbubble Sleep Stories Co-Star Paired Centr Intellect Jumprope Vimeo Crate Timecap Avocation

Comments
To Top