Gizlilik Politikası

Bu metin, Teknoekip.net sitesine ait gizlilik ilkeleri ile akalı bilgileri içermektedir. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız tüm yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz ve onayınız dahilinde kayıt edilmektedir. Kayıt edilen bu bilgiler sizlerin, kayıt ve yorum işlemlerinizin ardından sizlere gönderilen bilgilendirme işlemleri sırasında kullanılmaktadır. Yasal durumlar dışında kayıt edilen kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Teknoekip.net internet sitesinde paylaşılan tüm harici linkler farklı bir pencerede açılır. Yönlendirilmiş bu tür sayfalarla ilgili herhangi bir yasal sorumluluğu Teknoekip.net üstlenmemektedir. Bu harici linkleri açan ziyaretçilerin bu sitelerin veya sayfaların gizlilik politikasını ve diğer açıklamalarını okumaları gerekmektedir.  Bu internet sitesi yayıncılık ve basın ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri, şikayet ve daha fazla bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text contains Teknoekip.net’s privacy principles and related information. When you make any comment on our website, your personal information is recorded within your knowledge and approval. This recorded information is used during the informative processes that will be sent to you after your registration and comments are done. Except legal cases, your personal information, which is recorded, is never shared with third parties.

All external links shared on the Teknoekip.net website are opened in a new window in your browser. Teknoekip.net does not assume any legal responsibility for such directed pages. Visitors who open these external links should read the privacy policies and other explanations of these sites or pages.

This website promises to commit to the principles of publishing and press. You may visit our contact page for any comments, suggestions, complaints and more information.

 

To Top