Haber

Gionee K30 Pro, Mütevazı Özellikleri ve Fiyatıyla Duyuruldu

Gionee K30 Pro, Mütevazı Özellikleri ve Fiyatıyla Duyuruldu

Çinli zeki telefon üreticilerinden Gionee, özellikle tasarımıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonu Gionee K30 Pro’yu duyurdu. Teknik özellikleri bakımından mütevazı bir aygıt olduğunu söyleyebileceğimiz K30 Pro, buna karşın tasarım noktasında epey heyecan verici detaylara sahip. 

Damla çentikli bir tasarıma sahip olan Gionee K30 Pro, son derece ince ekran çerçeveleri doğruca kullanıcılara yüksek bir ekran/karoser oranı sunuyor. Keza cihazın arkasına baktığımızda da Huawei Mate 30 benzeri bir çoklu kamera kurulumu ile karşılaşıyoruz. Kısacası aygıt, tasarımıyla amiral gemilerini aratmayacak detaylar sunuyor.

K30 pro

Tasarım konusundaki övgülerimizi donanım konusunda sürdüremiyoruz. Zira K30 Pro, 6,53 inç büyüklüğünde HD+ bir ekrana sahip ve bu ekran LCD panel sunuyor. Modeli açıklanmayan 2.0 Ghz bir MediaTek işlemciden şiddet bölge zeki telefon, 6 GB ve 8 GB şeklinde iki farklı RAM, 128 GB’lık tek bir depolama alanı seçeneğine sahip.

16 MP’lik bir başlıca kameraya sahip olduğu açıklanan Gionee K30 Pro’nun bir geniş açı dahası makro kamerası bulunuyor ama bu kameraların çözünürlükleri açıklanmadı. Hem cihazın damla çentiğinde de 8 MP’lik bir selfie kamerası bulunduğunu aktaralım. 

Gionee K30 Pro özellikleri

İşlemci: 2.0 Ghz MediaTek RAM: 6 GB/8 GB Depolama: 128 GB Ekran: 6,53 inç HD+ LCD Arka Kamera: 16 MP + Makro + Geniş Açı Ön Kamera: 8 MP Pil: 4.000 mAh İşletim Sistemi: Android 7.1.1

Gionee K30 Pro fiyatı

Gionee K30 Pro, ekipman konusundaki mütevazılığı fiyat konusunda da sürdürerek iyi bir fiyat/performans telefonu olmayı başarıyor. Zira bu orta/giriş düzey cihaz, 6 GB’lık sürümü için 107 dolar (takriben 834 TL + vergiler), 8 GB’lık sürümü için 122 dolar (yaklaşık 951 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip.

Comments
To Top