Haber

Ghost of Tsushima, En Hızlı Satan PlayStation 4 Özel Oyunu Oldu

Ghost of Tsushima, En Hızlı Satan PlayStation 4 Özel Oyunu Oldu

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ve 17 Temmuz’da PlayStation özel oyunu olarak PlayStation 4 oyuncularının beğenisine sunulan Ghost of Tsushima, kayda değer bir başarının altına imza atmış durumda.

PlayStation Worldwide Studios başkanı Herman Hulst’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya kadar Ghost of Tsushima, çıkış yaptığı günden bu yana 5 milyon satış barajını geçmeyi başararak en süratli satan PlayStation 4 özel oyunu oldu.

ghost of tsushima

Guerilla Games kadar geliştirilen Horizon: Zero Dawn, neredeyse aynı sürede 3,4 milyon kopya satmayı başarmıştı. bununla birlikte uzun senelerdir ilgiyle beklenen The Last of Zihin Part II, çıkışından sadece üç gün daha sonra 4 milyon satış barajını aşarak en çabuk satan PlayStation 4 özel olmayan oyun olmuştu.

Ghost of Tsushima, bilhassa güzel grafikleri, oyuncuları içine çeken atmosferi ve dövüş mekanikleri ile büyük beğeni toplamıştı. Hala denemediyseniz PlayStation Store’u ziyaret ederek Ghost of Tsushima’yı 499 TL karşılığında satın alabilirsiniz. 

Ghost of Tsushima tanıtım videosu

Comments
To Top