Haber

GETEK’20, İki Gün Boyunca Firmaları Potansiyel Çalışanlarıyla Buluşturdu

GETEK'20, İki Gün Boyunca Firmaları Potansiyel Çalışanlarıyla Buluşturdu

Artan Teknoloji Günleri (GETEK), İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa ve Mühendislik Fakültesi bünyesinde gerçekleştirildi. Bu sene 13. defa düzenlenen etkinlikte teknoloji devi firmalardan gelen üst düzey konuşmacılar yer aldı. Faaliyet, aralıksız pandemi sebebiyle Holacon platformunda online olarak gerçekleştirildi.

Firmaların sektördeki teknolojik gelişmeleri aktardığı etkinlik, firmaları; akademisyenler, sektör profesyonelleri ve potansiyel çalışanlarıyla buluşturdu. Bu sayede katılım belirten öğrenciler network imkanı bulmakla kalmayıp hedeflemek istedikleri sektör hakkında mezuniyet öncesi veri sahibi de oldu.

GETEK 20

Çoğalan Teknoloji Günleri etkinliğinin bu yılki konusunu yapay akıl, otomotiv, siber güvenlik, 5G, e-ticaret, otonom araçlar gibi teknoloji alanında trend konular oluşturdu. Bu alanlarda öncü şirketlerden üst seviye konuşmacıların ağırlandığı faaliyet, sürpriz çekilişler ve sosyal konuk oturumlarına da ev sahipliği yaptı.

Bu yılki etkinliğe katılan firmalar aralarında Adastec , Tusaş , Ulak Haberleşme, Microsoft, Türk Telekom, IBM, GittiGidiyor gibi alanında önde gelen firmalar yer aldı. Hem iki gün süren GETEK’20 etkinliği hakkında daha fazla data olmak ayrıca de gelecek etkinlikleri takip etmek için ieeeiuc.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Comments
To Top