Haber

Gerçek Zamanlı Piyasaya Değerlerine Dayanan Mobil Oyun Blitzbinary Yayınlandı

Gerçek Zamanlı Piyasaya Değerlerine Dayanan Mobil Oyun Blitzbinary Yayınlandı

Playnance isimli bir mobil tatbik geliştirici, epeyce alaka çekecek bir mobil oyun duyurdu. “Blitzbinary” olarak isimlendirilen bu oyun, sanal ortamda ticaret yapmanızı sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar, bu ticareti yaparken geçmiş dönemlerdeki gerçek verileri anlamak, bunlar üzerinden yol almak zorunda da kalmıyorlar. Fakat atacağınız her adımı, hemen olan verilere tarafından tasarı etmek zorundasınız.

Blitzbinary’nin epeyce kolay bir mantığı var. Oyunun size sunduğu bambaşka kaynakları kullanarak, al veya sat yapıyorsunuz. Bu oyunu reel finans işlemlerinden ayıran tek şey, oyunda kullandığınız paranın adamakıllı düş ürünü olması. Yani bir yana finans ve ticareti öğrenme imkanı yakalarken, diğer yanlamasına hiçbir şey kazanıp kaybetmiyorsunuz.

Blitzbinary, bedava olarak sunulan ancak oyun içi satın alımlar sunan bir yapım

Blitzbinary

Playnance’ın CMO’su Moran Signer kadar yapılan açıklamalarda, ticaret ve borsanın herkes için eğlenceli olmasını istediklerini söyledi. Blitzbinary’nin de bu amaçla geliştirildiğini bildiren Signer, oyunun eşsiz bir deneyim sunacağını ifade ediyor. Hem Signer’a tarafından Blitzbinary, yepyeni bir kategori ve milyonları peşinden sürükleyecek.

Oyunda yapmanız gereken tek şey, değerli bir şeye koymak. Mesela Amazon için kendi tahmininizi söyleyerek, şirketin değerinin belirtilmiş süreler içerisinde ne olabileceğini varsayım edebiliyorsunuz. Eğer tahmininiz tutarsa da kazanıyorsunuz. Sahiden yapmanız gerekenler işte bu dek kolay. Şirket, oyunun lahza itibarıyla hem Android hem de iOS platformunda oynanabildiğini ifade ediyor. Eğer finans ve borsa ile ilgileniyorsanız ve Blitzbinary’ye bir kısmet atamak isterseniz, aşağı yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Blitzbinary – Fun Trading GameİNDİR BlitzbinaryİNDİR

Comments
To Top