Haber

George Clooney’in Şov Yapacağı Netflix Filmi The Midnight Sky’ın Son Fragmanı Yayınlandı

George Clooney'in Şov Yapacağı Netflix Filmi The Midnight Sky'ın Son Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, önümüzdeki günlerde milyonlarca kullanıcının izlemesi olası olan bir filmle karşımıza çıkacak. 23 Aralık’ta yayınlanacak olan “The Midnight Sky” isimli bu film, bilhassa de George Clooney hayranlarını heyecanlandırıyor. Çünkü dünyaca meşhur oyuncu, bu filmin ayrıca oyuncu kadrosunda hem de yönetmen koltuğunda yer alıyor. Netflix acilen, yaklaşmakta olan filmin son fragmanını yayınladı.

The Midnight Sky, etkileyici bir hikayeye sahip. Lily Brooks-Dalton kadar kaleme alınan “Good Morning, Midnight” isimli romandan uyarlanan film, Kuzey Kutbu’nda bulunan Augustine (George Clooney) isimli bir bilim insanının hayatını anlatıyor. Filmde Clooney’e eşlik eden isimler arasında Kyle Chandler, Tiffany Boone, Demian Bichir ve David Oyelowo gibi isimler yer alıyor.

The Midnight Sky, 23 Aralık’ta kullanıcılarla buluşacak

The Midnight Sky

Filmde, Augustine’in Dünya’ya dönmek üzere olan bir astronot ekibini vazgeçirmeye çalışmasını izleyeceğiz. Bilim insanının böyle bir şey yapmaya çalışmasının nedeniyse gezegenimizi tehdit eden esrarengiz bir felaket. Netflix kullanıcıları kadar bütün anekdot alması beklenen film, Netflix kullanmayan sinemaseverlerin dikkatini çekmeyi de başaracak gibi görünüyor.

İşte The Midnight Sky için yayınlanan son fragman

Comments
To Top