Haber

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Ödüllü League of Legends Turnuvasını Duyurdu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Ödüllü League of Legends Turnuvasını Duyurdu

Riot Games’in 2009 yılında piyasaya sürdüğü MOBA oyunu League of Legends, hiç kuşkusuz e-sporun büyümesinde en manâlı rolü oynadı. Dünya çapında milyonları aşkın oyuncuya sahip olan oyun, yıllardır etkin olarak küçüklü büyüklü pek çok turnuvaya da konut sahipliği yaptı.

League of Legends’tan gelen son turnuva haberiyse Gaziantep’ten oldu. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanlığı, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yeni offline League of Legends turnuvasını duyurdu. Bundan Başka turnuvaya katılan her oyuncuyu da bir ödül bekliyor.

Gaziantep League of Legends Solo Q Turnuvası:

gaziantep solo q

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu göre düzenlenen Solo Q turnuvası, oyuncuların kendi yeteneklerini göstermelerine imkân tanıyacak. Oyuncular, League of Legends’ın vadisinde 1’e 1 oynayacakları maçlarla kendilerini gösterecek.

Karşılaşmalar sonucunda birincil 8 arasına girmeyi başaran oyuncularaysa birer adet bisiklet verilecek. Bunun yanı sıra turnuvaya katılan her bir katılımcıya dijital katılım belgesi verilecek ve Gaziantep Futbol Kulübü forması hediye olarak verilecek. Gaziantep Solo Q Turnuvası’na uygulamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

gaziantep solo q

30 Kasım’da başlayacak turnuvaya için son gün 27 Kasım. Yukarıdaki bağlantıdan ulaşacağınız dilekçe formunda sizden adınız soyadınız, yaşınız, HES kodunuz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz istenecek. Herhangi bir sorun yaşamamak için iletişim bilgilerini doğru girdiğinizden belli olun.

Turnuvaya uygulama yaptıktan sonra en geç 28 Kasım 23.59’a dek turnuvanın yapılacağı internet kafeye giderek kaydınızı onaylatmanız gerekiyor. Son olarak turnuvaya 16 yaşından küçüklerin katılamayacağını belirtelim. Turnuvanın fikstürü 29 Kasım tarihinde açıklanacak.

Comments
To Top