Haber

Galaxy S21 Ultra, kahverengiyle gelen bir sonraki büyük cihaz olabilir

Galaxy S21 Ultra, kahverengiyle gelen bir sonraki büyük cihaz olabilir

WinFuture yazarı Roland Quandt göre paylaşılan tüm Galaxy S21 serisinin sızdırılan pazarlama görsellerine göre, Samsung’un bir sonraki üst düzey akıllı telefonu kahverengi olabilir ve bunun bana ciddi Microsoft Zune hisleri verdiğini söylemeliyim .

Telefon sadece kahverengiyle gelmeyecek – görünen o ki, Samsung Galaxy S21 Ultra için planlanan, kahverengi dahil beş renk var ve hepsini bu yazının en üzerinde görebilirsiniz ve altında resmedilmiştir.

S21 Ultra serisinin başka bir render’ı. Image: Roland Quandt Twitter’da

Öteki önemli telefonlar kahverengimsi. Altın iPhone 8’in alüminyumunun doğru ışıkta çok açık kahverengiye benzeyebileceğini ve altın iPhone XS’in arkasının bir takım kahverengi tonları olduğunu söyleyebilirim. Samsung, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Note 20 Ultra’da sunulan “Mystic Bronze” rengiyle kahverengiye doğru yöneldi (yine de bu rengin gözümde çok fazla pembe var). Ama son iPhone’ların ve Samsung telefonlarının aksine, S21 Ultra’nın kahverengisi altın ya da bronzla karıştırılamaz – koyu, toprak kahverengisi ve bundan hoşlanıyorum.

Samsung’un da yapması bekleniyor. Ultra S21 olmayan iki versiyonunu duyurdu: Galaxy S21 ve daha büyük bir Galaxy S21 Plus. Quandt kadar paylaşılan görüntülere tabi olarak bu modellerin her biri azıcık farklı renk gruplarıyla sunulacak.

S21, S21’e özel görünen beyaz ve açık siyah dahil edinmek üzere dört renkte gelebilir. (Beyaz, tüm telefonlar arasında bireysel favorimdir.)

Galaxy S21 serisi. Fotoğraf: Roland Quandt Twitter’da

Görünen O Ki daha büyük S21 Plus, S21 Plus’a özel görünen canlı kırmızı, daha koyu siyah ve mavimsi beyaz dahil olmak üzere beş renkte gelebilir.

Galaxy S21 Plus serisi. Image: Roland Quandt Twitter’da

Renkler, S21 serisiyle ilgili sızan tek şey değil – telefonlar hakkında bildiğimizi düşündüğümüz diğer her şeyi (ve Samsung’un duyurabileceği diğer birkaç ürünü) toparladık. Perşembe) burada.

Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliği Perşembe sabahı 10:00 ET’de başlayacak ve The Verge, gösteriden gelen tüm haberleri işleyecek.

Comments
To Top