Haber

‘Gain’ Adında Yeni Bir Dijital İçerik Platformu Geliyor: Yayın Tarihi Belli Oldu

'Gain' Adında Yeni Bir Dijital İçerik Platformu Geliyor: Yayın Tarihi Belli Oldu

Dijitalleşen dünyada, bundan böyle eskiyen televizyon kanallarının da bir noktada bu sürece armoni sağlaması gerekiyor. Bu noktada ülkemizde Netflix’in başı çektiği dijital yayın platformlarının sayısı her geçen gün artıyor. PuhuTV, BluTV ve son olarak Acun Ilıcalı’nın yakında hizmete girecek projesi Exxen’in ardındaki şimdiyse ‘Gain’ adlı yeni bir platform, yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor.

Milliyet’ten Sina Koloğlu’nun haberine tarafından Gözde Akpınar’ın sahibi olduğu Gain Medya’nın dijital platformu olacak Gain, onlarca orijinal içerikle bambaşka kitlelere hitap etmeyi hedefliyor. Platformun, 30 Aralık tarihinden itibaren bütün mobil cihazlarda hizmete gireceği aktarılıyor.

Gain’de neler olacak?

Engin Günaydın

Aktarılanlara göre platformda onlarca farklı türde içerik bulunacak. Psikolojik gerilim türündeki ‘Terapist’ dizisi ile Engin Günaydın’ın senaryosunu ve başrolünü üstlendiği ’10 Bin Adım’, şimdiye kadar açıklanan Gain içerikleri aralarında yer alıyor.

başkaca çektiği kısa videolar ile sosyal medyanın en belli isimlerinden biri olan Berk Keklik, müzik grubu Büyük Konut Ablukada ile Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın da platformda yer alacağı biliniyor.

Öteki isimler arasında Ahmet Mümtaz Taylan, Berk Keklik, Can Bonomo, Engin Günaydın, Niyet Su Akyol, İlber Ortaylı, Mehmet Okur, Mirgün Cabas, Özcan Deniz, Serkan Belirgin, Vedat Milor, Dolunay Soysert, MFÖ, Harun Tekin, Melikşah Altuntaş, Bartu Küçükçağlayan ve Muhammet Uzuner yer alıyor.

Türkiye’nin yeni dijital yayınlama platformu Gain, 30 Aralık tarihinde tüm mobil cihazlarda yayında olacak. Platforma dair yeni teferruat ortaya çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelişmelerden farkında olan olmak için takipte kalın.

Comments
To Top