Haber

Fossil, Kadınlara Özel Akıllı Saati Hybrid Smartwatch HR Mini’yi Duyurdu

Fossil, Kadınlara Özel Akıllı Saati Hybrid Smartwatch HR Mini'yi Duyurdu

Dünyanın köklü saat üreticilerinden bir parça başına olan Fossil, kadınlara özel bir akıllı saat ürettiğini duyurdu. Yalnızca 38 mm ekran boyutu seçeneğine sahip olan akıllı saat, “Hybrid Smartwatch HR Ufak” olarak isimlendiriliyor. 5 bambaşka renk seçeneği sunulan saat, bilhassa de şık tasarımıyla kadınların ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Hybrid Smartwatch HR Küçük, zeki saatlerin pek çoğunda yer alan özelliklere sahip. Mesela Always on Display, aktivite ve uyku takibi, ayrı alıştırma modları, yürek atış ölçümü, bildirim kontrolü ve müzik yönetimi gibi özellikler, Hybrid Smartwatch HR Ufak’de yer alıyor. Bunlara ilave olarak hava durumu takibi, bireysel spor hedefleri ve yakılan kalori gibi detaylar da akıllı saat üzerinden peşine düşüp takip edilebiliyor.

Fossil’in kadınlara özel akıllı saati işte böyle görünüyor

Fossil Hybrid Smartwatch HR Mini

Fossil’in yeni akıllı saati, 3 ATM su basıncına dirençli olarak tasarlandı. Ayrıca bu zeki saatte çabuk sorumluluk özelliği de bulunuyor. Bu bağlamda kullanıcılar, bu zeki saati sadece 50 dakikada, yüzde 80 oranında şarj edebiliyorlar. Zeki saatin paslanmaz çelik kasası, Hybrid Smartwatch HR Küçük’yi daha da şık bir ışık halkası getirirken kullanıcılar, bu akıllı saate 12 mm’lik kadranlar takıp, akıllı saatleri ile giysi kombinlerini diledikleri gibi tamamlayabiliyorlar.

Son olarak bu akıllı saatin Android 5.0 ve iOS 12 işletim sistemi ve üzeriyle çalıştığını belirterek, fiyatının da 195 dolar (yaklaşık 1,500 TL + vergiler) ila 215 dolar (yaklaşık 1,650 TL + vergiler) aralığında olduğunu söyleyelim.

Comments
To Top