Haber

Football Manager 2021’in Beta Sürümü, Epic Games ve Steam’de Başladı

Football Manager 2021'in Beta Sürümü, Epic Games ve Steam'de Başladı

SEGA, milyonlarca hayranı olan “Football Manager“ın son sürümünü beta zarfında başlattı. Oyuncuların Steam ve Epic Games Store’dan erişebildikleri oyun, oyuncuların yeni sezondaki kariyerlerini erkenden başlatmalarını sağlıyor. Oysa peşin peşin söylemek gerek ancak oyunun beta sürümü, bir takım hatalara ve çökmelere yol açabilir. Bu yüzden oyuna erkenden sahip olmayı acele ile, bu detayı göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Football Manager 2021’in beta sürümündeki en acayip detay, çevrimiçi mod desteği sunuluyor oluşu. Yani oyunu satın alıp erken erişim imkanı yaşayan öteki oyuncularla aleyhinde karşıya gelebiliyorsunuz. Bu koşul, normalde tercih edilen bir şey değildi. SEGA bu kere, oyunculara daha öbür bir beta sürüm deneyimi arzetmek istiyor gibi görünüyor.

Football Manager 2021’nin betasına Steam veya Epic Games üzerinden erişilebiliyor

Football Manager 2021

Football Manager 2021 dünyanın en popüler oyun platformlarında satışa sunulmuş durumda. Eğer oyunu hemen satın alıp beta kapsamda oynamak isterseniz, 224,10 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Oyunu satın alıp beta kapsamda sağladığınız gelişmeleri de kararlı sürüme aktarabileceğinizi söyleyelim. Bu sayede birkaç günlüğüne de olsa kazandığınız ilerlemelere, 24 Kasım‘da piyasaya sürülecek kararlı sürümde de erişebileceksiniz.

Football Manager’ın son sürümü, böylece fazla yenilikle geliyor. Mesela bu sürümle birlikte oyuncular, rastlama içinde ve ekip yönetimi esnasında daha artı yoklama seçeneği görecekler. Hem oyundaki tüm etkileşimler de elden geçirilmiş durumda. Şirket bu sayede, oyunculara çok daha gelişmiş ve realist bir tecrübe sunmayı amaçlıyor. Ayrıca bundan böyle oyuncu alımı konusunda daha pozitif güce sahip olacak oyuncular, sezon sonundaki başarılarını da her zamankinden daha ayrı şekillerde gerçekleştirebilecekler. 

Istikrarlı sürümü 24 Kasım’da yayınlanacak, lahza itibarıyla da beta sürümünü deneyimleyebileceğiniz Football Manager 2021’ye Epic Games üzerinden erişmek isterseniz burada, Steam üzerinden erişmek isterseniz de burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Comments
To Top