Haber

Football Manager 2021 Tüm Platformlar İçin Yayınlandı: İşte Türkiye Fiyatı

Football Manager 2021 Tüm Platformlar İçin Yayınlandı: İşte Türkiye Fiyatı

Mücadeleyi sahanın içinde değil kenarında idare etmek isteyenlere hitap eden Football Manager serisinin en yeni oyunu olan Football Manager 2021 veya kısa adıyla FM21, lahza itibarıyla Epic Games Store, Steam, App Store ve Google Play’de yayınlanmış durumda.

PC, Mac, iOS ve Android kullanıcıları için yayınlanacak FM21 Touch, FM21 Xbox sürümü ile birlikte 1 Aralık tarihinde kullanıcılara sunulacak. FM21’in Nintendo Switch sürümü ise 2020 sona ermeden oyunseverler ile buluşmuş olacak.

FM21, PC’de 249 TL, mobilde 79 TL fiyata sahip

FM21

FM21’i ister Epic Games Store’dan ister Steam’den satın alın, 249 TL’lik bir fiyat etiketiyle karşılaşacaksınız. FM21 Demo, bütün oyunseverlere bedava olarak sunulurken; FM21 oyun içi editör, 24 TL fiyat etiketine sahip.

Google Play veya Apple Store’dan indirebileceğiniz FM21 Mobile ise 79,99 TL’lik bir fiyat etiketiyle mobil oyuncuların beğenisine sunuldu. Bir mobil oyun için düz hesap 80 TL’lik bir ücretin ne kadar makul olduğunu ise siz değerli okuyucularımızın değerlendirmesine bırakıyoruz.

Eğer Epic Games Store veya Steam üzerinden FM21 Beta sürümüne katıldıysanız, oyunun orijinal sürümünü yüklemek için Steam ya da Epic Games Store’u kapatıp baştan başlatmanız gerekiyor. 

Comments
To Top