Haber

FIFA 21’in Yeni Nesil Konsol Sürümlerindeki Gerçekçi Futbolcu Fotoğrafları Yayınlandı

FIFA 21’in Yeni Nesil Konsol Sürümlerindeki Gerçekçi Futbolcu Fotoğrafları Yayınlandı

Yeni nesil konsolların piyasaya çıkmaya başlamasıyla birlikte oyunların bu dinç donanımlarla neler yapabileceği de merak edilmeye başlandı. Aracısız Olarak yeni tür konsollara meydana çıkan oyunlar olduğu gibi önceden Xbox One ve PS4 için çıkan, ama ardından yeni cins konsollar için özel bir grafik güncelleştirme sürümü alacak oyunlar bulunuyor. Bu oyunlar aralarında en çok beklenen ise FIFA 21 oldu. 

Ülkemizde NBA 2K21 gibi oyunlara nazaran daha fazla oynanan FIFA 21’in yeni tür sürümü Xbox Series X/S ve PS5’e 4 Aralık’ta çıkış yapacak. EA’nın birkaç ekran görüntüsü paylaşsa da genel anlamda oynanışı dar tutmaya çalıştığı bu sürüm için iki yeni ekran görüntüsü ortaya çıktı. Trent Alexander-Arnold ve João Félix isimli iki futbolcuya ait bu ekran görüntüleri, oyuncuların yeni cins sürümünde neler bekleyebileceğine dair yeni ayrıntı sunabilir. 

FIFA’nın devlete ait Twitter hesabından yayınlanan bu görüntüler, oyuncuların son derece realist bir görünüme büründüğünü bizlere gösteriyor. Işık detayları açık havada oynanışın nasıl olacağı, seyircilerin nasıl gözükeceği ise meçhul detaylar aralarında yer alıyor. 

En realist FIFA oyunu olacak

Geçen ay EA’nın yayınladığı bir basın bülteninde, FIFA 21’in yeni cins konsol sürümünde seri yükleme süreleriyle birlikte bugüne kadarki en realist futbolcular, oyuncu hareketleri ve stadyum ambiyansının olacağı açıklandı. Bunun için bilhassa ışın izleme teknolojisinin önemli payı olacağı düşünülürken, FIFA 21’in PS5’te yeni DualSense oyun kolunun muhtemel kıldığı tüm dokunsal yetenekleri de içereceği açıklandı. 

EA, FIFA 21’de oyuncuların kopyalarını PS4’cilt PS5’e veya Xbox One’dan Xbox Series X/S’e ücretsiz olarak yükseltmeye ihtimal tanıyacak. başkaca ne eyvah ancak somut diskler, PS5’in dijital sürümü gibi disksiz konsollarda desteklenmeyecek. 

Comments
To Top