Haber

FIFA 21’e Dua Lipa, Lewis Hamilton, Dj Snake Gibi Ünlü İsimler Geliyor

FIFA 21'e Dua Lipa, Lewis Hamilton, Dj Snake Gibi Ünlü İsimler Geliyor

PES serisinin son yıllarda epey geriye doğru düşmesiyle beraber futbol oyunu kategorisinde yaklaşık olarak tekel haline gelen FIFA, oyuncuları daha çok Ultimate Team moduyla kendine bağlıyor olsa da Volta modunu popüler ülkü getirmek için de gösterişli girişimlerde bulunacak gibi görünüyor.

Data madencileri göre ortaya çıkarılan oyun dosyaları ve ekran görüntüleri, geliştirici Electronic Arts’ın FIFA 21 Volta modunu popüler ülkü getirmek için futbol efsanelerinin yanı sıra moda, motor sporları, müzik gibi ayrı alanlardan ünlü isimleri de Volta moduna ekleyeceğini gösteriyor.

10 dünyaca meşhur ismin FIFA 21’e ekleneceğini gösteren evrak

FIFA 21 gelecek ünlüler

Cadde futbolu temasını dünyanın en popüler futbol oyununa entegre eden Volta modu, Ultimate Team modunun aşırı popülerliği nedeniyle bir arz gölgede kalmıştı. EA, dünyaca ünlü isimleri bu özel moda ekleyerek Volta’nın daha popüler bir mod haline gelmesini sağlayabilir.

Konuyla ilgili olarak paylaşılan videoda genç bir David Beckham’ın yanı sıra Dua Lipa, Lewis Hamilton, Dj Snake gibi bir FIFA oyununda görmeyi beklemeyeceğimiz bazı isimler yer alıyor. Diğer Taraftan EA, bu ünlü isimlerin oyun içi modellemelerini yaparken gerçekçiliğe epey ağırlık vermiş gibi duruyor.

Her şeye karşın FIFA’nın bir futbol oyunu olduğunu unutmamak gerekiyor. böylece meşhur isimleri FIFA 21’de görmek oyuncular için ilk olarak heyecanlandırıcı bir gelişme gibi gözükse de zamanla alaka tekrar futbolun kendisine kayabilir. Şu lahza için Dua Lipa ya da diğer ünlü isimlerin oyuna ne süre ekleneceğine dair bir bilgi ise bulunmuyor.

FIFA 21’e gelecek ünlülerden bazılarının oyun içi görüntüleri

Comments
To Top